Akbank Artı Para Ne Zaman Açılır?

Asgari tutarın son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda Artı Para krediniz gecikmeli hale gelir, Artı Paranızın kullanıma açık kalması için 14 gün içinde asgari tutarın ödenmesi gerekir.

Akbank artı para nasıl açılır?

Artı Para ile acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için öncelikle Artı Para hesabı başvurusunda bulunmanız gerekir. Hesap başvurunuzu Akbank şubeleri ya da 444 25 25 numaralı Çağrı Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz işleminizi Akbank.com.tr ya da Akbank Mobil uygulaması üzerinden kendiniz de yapabilirsiniz.

Akbank artı para ne zaman ödenir?

Ödeme planınızdaki taksitler mevcut Artı Para faiz oranı ile oluşacaktır. Taksit başlangıcı kredi kullandırımını takip eden ayın 15’inde olacaktır. Bu sebeple ilk taksit tutarı diğer taksitlerden yüksek veya düşük olabilir. Taksitler her ayın 15.’inde aşağıdaki şekilde ödenir.

Akbank artı parayı nasıl kullanabilirim?

Nasıl Kullanırım? Akbank Mobil’e girerek, Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak, en yakın Şubemize veya ATM’ye giderek veya taksitli alışverişinizde Akbank Kartınızı kullanarak Artı Paranızı taksitli olarak kullanabilirsiniz. ATM’den Akbank Kart ve bankacılık işlemlerine açık kredi kartları ile işlem yapılabilecektir.

Akbank artı para limiti en fazla ne kadar?

Artı Para limitini 650 TL’ye kadar anında arttıra bilirsin Akbank Mobil ve İnternet’ten, Akbank ATM’lerinden, şubelerimizden ya da 444 25 25’i arayarak limit artırımı başvurunu yap, Artı Para kullanmaya hemen başl

You might be interested:  Binance Yatırdığım Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Akbank mobilden esnek hesap nasıl açılır?

Hemen Esnek Birikim Hesabı açmak için Akbank Mobil veya İnternet’e giriş yapın. Akbank Mobil veya İnternet’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al”a tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Akbank avans hesap nasıl açılır?

Acil Nakit İhtiyacınızda Yanınızda!

Axess kartınızla Akbank ATM ve diğer banka ATM’lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekebilirsiniz. Şimdi SMS’le de Nakit Avans alabilirsiniz! SMS’le Nakit Avans başvurusunda bulunmak için “NA” yazıp kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilirsiniz.

Ek hesap borcu nasıl ödenir?

Ek Hesap borcumu nasıl öderim? Ek Hesap’tan kullanılan tutar, diğer bir deyişle anapara borcu, vadesiz hesabınıza para girişi olduğunda hesabınızdan otomatik olarak kesilir. Faiz tutarınız ise Ek Hesap açılışı sırasında belirlemiş olduğunuz faiz ödeme gününde yine hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

KMH günlük faizi ne kadar?

KMH Faizi Nedir? 1 Ocak 2022 tarihinden geçerli olmak üzere KMH kullanımı için yasal olarak uygulanabilecek en yüksek faiz oranı aylık %1,80’dir. KMH’ın gecikmesi durumunda uygulanabilecek en yüksek faiz ise aylık %2,10’dur.

Akbank Taksitli nakit Avans Ödemesi nasıl yapılır?

Taksitli Avans’ınızı;

  1. 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayıp, kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra ‘Kredi Kartı’ menüsünden 3’ü tuşlayabilir,
  2. Axess Mobil(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)’de ‘Kartlar’ menüsünden ‘Taksitli Avans’ı tıklayabilir,

Artı para kredi notunu düşürür mü?

Artı para (KMH) ödemeleri, Bir gün gecikme bile kredi notunda geç ödeme olarak algılanır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi ödemelerinden herhangi birinin son ödeme tarihi bir gün geciktirilse bile kredi notuna “geç ödeme” olarak yansır. Kredi notunda bir geç ödeme ise kredi notunu 200 puana kadar düşürebilir.

You might be interested:  Resmi Nikaha Ne Kadar Para Gider?

Akbank chip para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

Akbank artı para limiti nasıl arttırılır?

Artı para limitlerini arttırmak isteyenler başvurularını Akbank ATM’leri üzerinden, Akbank Direkt aracılığı ile, şubelerden ya da 444 25 25 / 0850 222 25 25 telefon numaraları üzerinden yapabilmektedirler.

Akbank hızlı para limiti nedir?

Hızlı Para tutarı en az 500 TL, en fazla 20.000 TL’dir. Hızlı Para aylık akdi faiz oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,80 olarak uygulanacaktır. Taksit seçenekleri 9 ile 12​ ay arasındadır. Hızlı Para işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

Ek para limiti nedir?

Ekpara, Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir kredi limitidir. Ekpara limitiniz Vadesiz TL hesabınıza tanımlandıktan sonra, bu hesabınızdan yaptığınız işlemleriniz için, hesap bakiyenizin yetersiz olması durumunda Ekpara limitiniz kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector