Akbank Chip Para Hangi Benzin Istasyonlarında Geçerli?

Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Akbank chip para hangi petrolde geçerli?

Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

Shell. Aygaz. Opet. BP.

Axess Chip para ile akaryakıt alınır mı?

Bir müşteri akaryakıt kampanyası kapsamında en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyadan ödül kazanır. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.

A101 chip para geçiyor mu?

Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

Akbank Axess chip para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

Akbank chip para nerelerde geçerli 2021?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

You might be interested:  Finansbank Para Puanımı Nasıl Öğrenirim?

Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

Axess Chip-para kaybolur mu?

Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip-paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip-paraları anında kazanıp, kazandığın chip-paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip-paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

250 chip-para kaç TL?

kodla Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazan. Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

Akbank chip-para hesaba aktarma nasıl yapılır?

Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

1 chip para kaç TL?

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Chip para nerede?

Biriktirdiğiniz Chip-para’larınızı, axess işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Axess üye firmalarından alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı Chip-para oranlarını öğrenebilirsiniz.

Yapı kredi chip para nerelerde kullanılır?

Worldpuanlarımı nasıl kullanabilirim? Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer.

Axess Chip-para ile ödeme nasıl yapılır?

“Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Axess Mobil ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector