Akbanka Nasıl Para Yatırılır?

Para yatırmak istenilen hesap seçilir.

 1. ATM’deki ‘GİRİŞ’ tuşuna basılır.
 2. Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki ‘Referans Numarası ile Para Yatırma’ fonksiyonu seçilir.
 3. Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir.
 4. Para yatırılır ve makbuz alınır.

Kendi hesabına nasıl para yatırılır?

Önce giriş tuşuna basılır, sonrasında kartsız işlemler ana menüsünde yer alan hesaba para yatırma seçeneğine gidilir. Parayı yatıran kişi kendi telefon numarasını tuşlar. Paranın yatırılacağı hesap numarası ve şube kodu girilir ve evet tuşuna basılır.

Akbank hangi banka ile ortak?

İş birlikleri kapsamında ING müşterileri, aralarında bakiye sorma, nakit çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme ve limit sorgulamanın da olduğu işlemleri, İş Bankası Bankamatik’lerinden veya Akbank ATM’lerinden ücretsiz ve sınırsız olarak gerçekleştirebiliyor.

Akbank Ortak ATM var mı?

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiçbir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Akbank cepbank para gönderme nasıl yapılır?

Akbank Mobil’i indirerek anında istediğiniz cep telefonuna para gönderebilirsiniz. Cebe Para Gönder Nasıl Çalışır? Akbank Mobil uygulamasını indirdikten sonra Para Transferleri altında Cep telefonuna seçeneğini tıklayarak anında para taransferi gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Drone Ile Nasıl Para Kazanılır?

Kendi banka kartına nasıl para yatırılır?

Öncelikle ATM’deki “GİRİŞ” seçeneği seçilir. Kartsız İşlemler ana menüsünden “Hesaba Para Yatırma” adımı seçilir. Parayı yatıracak kişi, beliren ekran üzerinden kendi cep telefonu numarasını girer. Para gönderimi gerçekleşmesi istenen hesabın numarası ve “Şube Kodu” yazılarak “Evet” tuşuna basılır.

Ziraat Banka kartına nasıl para yüklenir?

Ziraat ATM’den Kartsız Genç Karta Para Yükleme: Kartsız bir şekilde para yüklemek adına giriş tuşuna bastıktan sonra “Para Yatırma” işlemleri menüsünden; TC kimlik no, telefon numarası ve sizden istenen diğer bilgileri girmeniz durumunda para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi bankaların ATM’si ortak?

Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Ortak ATM lerde hangi işlemler yapılır?

Türkiye’deki Ortak ATM Paylaşımına üye bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Banka Kartı ile Hesaptan Para Çekme.
 • Banka Kartı ile Hesaba Para Yatırma.
 • Banka Kartı ile Bakiye Sorgulama.
 • Banka Kartı ile Şifre Değiştirme/Yükleme.
 • Banka Kartı ile Kredi Kartı Borcu Ödeme.
 • Hangi bankalardan ücretsiz para çekilir?

  SON DAKİKA HABERİ: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri imzalanan protokol ile bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dâhilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

  Ortak ATM ne demek?

  Ortak ATM, herhangi bir bankaya ait olan müşterinin, bir diğer bankanın ATM’sinden işlem yapmasına olanak sağlayan hizmet olarak adlandırılır. Kredi kartı ya da banka kartı kullanılarak işlem yapılmasına olanak sağlayan ortak ATM para yatırma, para çekme ve kredi kartı borcu yatırma gibi temel işlemlere izin verir.

  You might be interested:  Wise Para Gönderme Ne Kadar Sürer?

  Hangi ATM para kesmiyor?

  Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

  Cebe para gönderme nasıl çekilir?

  Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

  Cebe havale nasıl yapılır?

  Cebe Havale ile para transferi yapmak için tek yapmanız gereken İnternet/Mobil Şube’ye girip Para Transferleri -> Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmektir.

  Karttan cebe para transferi nedir?

  Bankamız müşterisi olsun ya da olmasın herkese, alıcının cep telefon numarası, TCKN ve tutar bilgisini girerek Hesaptan ya da kredi, Bankamatik ve ön ödemeli kartınızı kullanarak Karttan Cebe Havale gönderebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector