Aleyna Tilki Ne Kadar Para Kazandı?

Tilki’nin 8 bölümlük proje için aldığı ücret ise dudak uçuklattı. 2 MİLYON TL KAZANDI TV100’de yer alan habere göre, bölüm başı 250 bin TL alan Aleyna Tilki, dizinin 8 bölümü için 2 milyon TL kazandı.

Aleyna Tilki kac para kazanıyor?

Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmaktı. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı.’ diyen 21 yaşındaki Aleyna Tilki, konser başına 70 ile 100 bin TL arasında ücretler alıyor. Genç popçu, son olarak rol aldığı 8 bölümlük diziden aldığı ücretle dudak uçuklattı.

Aleyna Tilki Dimes reklamından kaç para aldı?

Londra’dan dönen popçu Aleyna Tilki reklam anlaşması yaptığı Dimes için kamera karşısına geçecek. TV100’ün haberine göre, Tilki’nin bu sezon Cornetto ve Dimes’ten teklif aldığı ve 3 milyon TL’ye içecek markasıyla anlaştığı belirtildi.

Aleyna Tilki cevapsız çınlama kaç para kazandı?

Çıkış parçası olan ‘Cevapsız Çınlama’ ile 400 milyon barajını aşan ilk isim olan genç şarkıcı Youtube Türkiye’de en çok izlenen video klibin sahibi konumundaydı. ‘Dipsiz Kuyum’ adlı son parçasıyla kısa sürede 70 milyona yaklaşan Aleyna Tilki yeni bir rekora daha imza attı

Aleyna Tilki Hangi meyve suyu reklamında oynayacak?

Türkiye’nin önde gelen içecek markası DİMES, Hayata Başka Bak felsefesiyle tüketicilerine ilham vermeye devam ediyor. DİMES, içecek şirketi vizyonu kapsamında tüketiciye sunduğu Smoothie ve Milkshake ürünleri için, bu ürünlerin ruhuna uygun, dinamik ve renkli bir reklam kampanyası hazırladı.

You might be interested:  Hangi Ülkeler Para Basabiliyor?

Dimes reklamında kimler oynadı?

DİMES, dünya yıldızlarının izinden giden Aleyna Tilki ve TikTok fenomenlerini bir araya getiren reklam filminin yanı sıra, yine Türkiye’de bir ilk olacak ve yaza damgasını vurması beklenen bir de video klip hazırladı.

Dimes Reklaminda kimler oynuyor?

Yani Dimes reklam filminde oynayan oyuncuların tamamı TikTok fenomenleridir. Toplamda 7 oyuncunun rol aldığı Dimes reklamında oynayan oyuncular Ceren Yaldız, Deniz Cellat, Yiğit, Pelin Yar, Berk Çiçekgil ve Tutku Tarçın oldu.

Juss meyve suyu Reklaminda kim oynuyor?

Juss meyve suyunun reklamında oynamasıyla merak edilen kadın, oyuncu Öykü Gürman’dır. Öykü Gürman şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. Evlerinin Önü Boyalı Direk ve Kül isimli şarkılarıyla tanınan Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz dizisi ile de oldukça tanınan bir kişi olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector