Armut.Com Nasıl Para Kazanıyor?

Gelen işler için önce para ödeyerek teklif veriyoruz fakat sonrasında karşıdaki kişiyi ikna için aradığımızda işi Armut.com’dan farklı piyasada başka birilerine verdiğini öğreniyoruz. Teklif için verdiğimiz komisyon havaya uçuyor. Armut.com bedavadan para kazanıyor.

Armuttan nasıl iş alabilirim?

Armut Hizmet Veren uygulamasını kullanıyorsan, SMS yerine uygulama üzerinden bildirim gönderiyoruz. Uygulama bildirimine tıklayarak veya SMS içindeki link üzerinden talep sayfasına ulaşabilir, talep detaylarını inceleyebilirsin. Yine bu sayfa üzerinden teklif verebilirsin.

Armutta hizmet vermek ücretli mi?

Armut’a üye olmak ve hizmet profili oluşturmak ücretsiz. Hizmet kalitesini koruyabilmek ve sadece ilgili hizmet verenlerin müşterilerle iletişime geçmesini sağlamak için teklif verme ücreti alınmakta. Bir işe teklif vermeden önce alınacak olan teklif verme ücretini görüntüleyebilirsin.

Armutta teklif verme ücreti ne kadar?

Armut.com Teklif Ücretleri

Armut.com’daki iş ilanlarına teklif verme ücretleri 100-250TL civarında genel olarak rastgele fiyat araştırması yapan kullanıcılar çok fazla olduğu için işi alamama durumunuz %90 yani çok yüksek ücretler talep ediyor.

Armut com komisyon alıyor mu?

Hizmet platformu Armut, teklif iş modelinde kazanılan işlerden aldığı komisyonu tamamen kaldırma kararı aldı. Türkiye’nin önde gelen hizmet platformlarından Armut, teklif iş modelinde kazanılan işlerden aldığı komisyonu tamamen kaldırıyor.

You might be interested:  Türk Kripto Para Ne Zaman Çıkacak?

Armut teklif vermek neden paralı?

Armut’ta hizmet kalitesini koruyabilmek ve sadece ilgili hizmet verenlerin müşterilerle iletişime geçmesini sağlamak için teklif verme ücreti alınmaktadır. Sana sunduğumuz iş fırsatları arasından istediğin fırsata teklif sunmak tamamen senin inisiyatifinde.

Armut com hangi hizmetleri veriyor?

Armut.com Üzerinden Hangi Hizmetler Alınabilir? Armut.com hizmetleri arasında başlıca yer alan hizmet kategorileri arasında temizlik, tadilat, mobilya, nakliyat, tamir ve organizasyon hizmetleri yer almaktadır.

Armut hizmet veren Nasıl Üye Olunur?

Eğer giriş yapmışsanız, HESABIM sayfanda bulunan Hizmet Profillerim’e tıklayın. Daha sonra yeni bir profil oluşturun. Henüz üye olmadıysan Armut hizmet Veren mobil uygulamasını indirerek ya da Armut internet sitesi üzerinden ücretsiz üye olabilirsin.

Armut nasıl çalışıyor?

Armut.com, sana birden fazla hizmet verenden teklif alma fırsatı verir, bu da tek hizmet verene bağlı kalmamanı sağlar. Teklif rekabeti sayesinde daha çok seçenek ve uygun fiyat elde edersin. Ayrıca müşteri yorumlarını gözden geçirerek en iyi hizmet vereni kolaylıkla seçebilirsin. Üstelik bunların hepsi ücretsiz.

Armut bu işi ben kazandım ne demek?

Bu işi ben kazandım butonu, sen teklif verdikten 24 saat sonra aktif oluyor. Bu süre içinde talep sahibi istediği zaman seçim yapabilir. Dilersen 24 saat bekleyebilir, veya kazandığın işleri mail üzerinden bize bildirebilirsin.

Armut sahibi kim?

Yılda 3,5 milyonun üzerinde talep alan bir girişim yaratan Armut.com’un kurucusu Başak Taşpınar Değim ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunusunuz. Bunun yanında Koç’da MBA, ABD’de master yaptınız, Coco-Cola, Morgan Stanley, Nealsan ve Nevlon gibi şirketlerde çalıştınız.

Armut hesabına nasıl para yatırılır?

Bakiye yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsin

  1. Cep telefonunun ya da bilgisayarının tarayıcısından armut.com’a git.
  2. Kullanıcı adı ve şifren ile giriş bölümünden hesabına giriş yap.
  3. Profil fotoğrafının altında bulunan ”bakiye” bölümünü tıkla ve para ekle butonunu seç
You might be interested:  Kimlik Kaybolunca Nereye Para Yatırılır?

Armuta nasıl yorum yapılır?

Anlaştığınız hizmet veren işi tamamladıktan sonra, HESABIM sayfanızda İşlerim menüsünde ekranın sağında çıkan ‘Yorum Yaz’ butonuna basınız. Bu sayfada 5 üzerinden yıldız verip ve ne kadar memnun olduğunuza dair paylaşmak istediklerinizi yazdıktan sonra ‘Yorumu Gönder’ butonuna basınız.

Armut .com ne işe yarar?

Türkiye’nin en büyük online hizmet platformuyuz. Kaliteli ve güvenilir hizmet verenleri, hizmet almak isteyenlerle buluşturuyoruz. Bilgisayarın veya akıllı telefonunun üzerinden birkaç dokunuşla kaliteli hizmete kolayca ulaşmanı sağlıyoruz.

Armuttan nasıl çıkılır?

Üyeliğinindeki kayıtlı olan e-posta adresini kullanarak [email protected]’a üyelik iptali için ulaşabilirsin. Üyeliğinde ( – ) veya ( + ) bakiyen yok ise (Bakiyeniz sıfır ise) e-posta’na istinaden üyelik iptali gerçekleşecektir.

Bionluk ne kadar komisyon alıyor?

Bionluk komisyonu %20 alıyor ve bu çok fazla. Aldığım ücretin neredeyse çoğu gidiyor. Üye olurken 20 TL yüklüyoruz ve ekstra %20 komisyon alıyor. Alınan komisyonun acilen maksimum %10 olması gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector