Bankadan Paparaya Nasıl Para Atılır?

BANKADAN PAPARA’YA NASIL PARA HAVALE EFT YAPILIR? Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara’nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.
Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Başka bankadan Papara ya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Papara hesabıma başkası nasıl para gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara Ibana para gönderme hangi banka?

Papara ile para transferi yapılan bankalar

QNB Finansbank. Garanti BBVA. Yapı Kredi Bankası Vakıfbank.

Paparada IBAN VAR MI?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

You might be interested:  Akbanka Nasıl Para Yatırılır?

Kredi kartından Paparaya para gönderilir mi?

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Başka hesaptan Paribuya para atılır mı?

Para gönderimini başkasına ait banka hesabı üzerinden yaptıysanız, Paribu üye girişinizi yaptıktan sonra, Yardım sayfası Destek İste bağlantısına tıklayıp Türk Lirası Yatırma, Çekme ve İade İşlemleri başlığını seçerek durumu anlatan bir talep oluşturun.

Isimsiz para gönderme nasıl yapılır?

Hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın ATM’sine gitsin ve kartsız olarak hesaba para yatırsın, bu şekilde gözükmüyor olması lazım. Ya da cebe havale özelliği vardı, cep telefonu numarasına gönderiyor parayı, telefon numarasına gelen SMS ile çekiyorsunuz.

Papara para gönderirken isim görünür mü?

Papara’da isim ve soyisim bilgini Ayarlar > Gizlilik Ayarları > İsim Görünümü adımından gizleyebilirsin. Böylece diğer kullanıcılar sana para gönderirken isim ve soyisminin sadece baş harflerini görüntülerler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector