Bitci Nasıl Para Çekilir?

Bitci’den nasıl para çekilir? Bitci hesabınızdan kripto para çekmek için Cüzdanlarım menüsünden Cüzdanlarım sayfasına gidin. Açılan ekranda çekmek arzu ettiğiniz kripto paranın yanındaki “ Çekme ” sekmesini seçin.

BITCI den para çekme nasıl yapılır?

Bitçiden para çekmek için https://borsa.bitci.com/wallets a gidin. Sonra tl çekme butonuna tıklayın. IBAN numarasını ve çekmek istediğini tl miktarını yazın.

BITCI Coin hangi uygulamada var?

Bitcicoin ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC, XT.COM, LBank, BigONE, ve. Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

BITCI Coin kimin?

Bitci, kripto para birimlerinin ticareti ve muhafaza edilmesi için platform sağlayan bir Türk Kripto Para borsasıdır. 2018 yılında Çağdaş Holding’in CEO’su olan Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulmuştur. Kullanıcılarının yatırım hareketlerini inceleyip, raporlayan bir Türk Dijital Para borsasıdır.

BITCI Coin nereden alınır?

CoinMarketCap sitesine gidin ve Bitcicoin için arama yapın. Fiyat tablosunun yanındaki "Piyasa" düğmesine dokunun. Bu görünümde Bitcicoin satın alabileceğiniz yerlerin eksiksiz listesinin yanı sıra bu varlığı edinmek için kullanabileceğiniz para birimlerini görürsünüz.

Kripto cüzdan adresi nedir?

Kripto para cüzdanları, halka açık ve özel anahtarları depolayan, kripto para transferine izin veren fiziksel, yazılım veya donanım araçlardır. Halka açık anahtar, tıpkı bankalar aracılığı ile verilen IBAN benzeri, kullanıcıların ödeme kabul etmek için kullanabileceği rakam ve sayılardan oluşan bir adrestir.

You might be interested:  Ky Para Yatırma Ne Demek?

BTC cüzdan adresi nedir?

BtcTurk’te Bitcoin yatırma ve çekme işlemleri için Bitcoin Cüzdanı ile yapılmaktadır. Bitcoin Cüzdanı’nda Bitcoin yatırma adresine ve QR koduna ulaşılabilir, her yatırma işleminden önce yeni adres üretilebilir. Daha önce kullanılan Bitcoin yatırma adreslerine de ulaşılabilir.

BITCI hangi borsada listelendi?

Türkiye’nin ilk yerli kripto para projesi olan Bitcicoin (BITCI), Türk yatırımcıları sevindirecek bir haberle karşımızda. XT Borsasının ardından Bitcicoin, şimdi 2 yeni kripto para borsasında listeleniyor.

1 BITCI ne kadar?

Bitcicoin fiyatı, son 7 gün içinde %1,74 yükseldi. Fiyat son 24 saat içinde %7,25 yükseldi. Fiyat, sadece son bir saat içinde %0,10 yükseldi. Güncel fiyat, BITCI başına $0,01262.

BITCI nerenin borsası?

Merkezi Bodrum’da olan Bitci Teknoloji’nin 2018’de Çağdaş Holding bünyesinde kurulan bir blokchain araştırma ve geliştirme şirketi olduğunu aktaran Çağdaş Çağlar, blockchain teknolojisini sadece kripto para olarak düşünmemek gerektiğini söyledi.

BITCI Ceo’su Kim?

Onur Altan Tan – Co-founder & CEO – Bitci | LinkedIn.

BITCI nedir güvenilir mi?

Yerli bir girişim olarak kullanıcıya sunulan Bitçi ayrıca ilk ve tek Türk kendi blockchain sistemi olan ve bu sistemin ana parası $BITCI olan bir kripto paraya sahiptir. Firmanın merkezi Muğla Bodrum olarak görülüyor ve Bitçi’nin internet sitesinde de firmaya ait tüm veriler şeffaflıkla paylaşılmış.

Çağdaş Çağlar Kimdir BITCI?

Bitci Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, yaptığı açıklamayla Türkiye’nin ilk blockchain’ini geliştirdiklerini duyurdu. Bitci.com, Türk mühendisler ve yazılımcılar tarafından geliştirilen; şirketlere borsa ve ödeme platformu ile entegre blockchain çözümleri sunan Bitci Chain’i tanıttı.

Bitci Coin yakımı ne zaman?

Güncel whitepaper’ını yatırımcılarla paylaşan Bitci Teknoloji, toplam Bitcicoin adedinin 95 milyar adetten 21 milyara ineceğini duyurdu. 45 milyar adetlik yakım 31 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector