Çip Para Nasıl Kullanılır?

n11 chip para kullanımı Banka Puanı adı altında gelen kısımda Banka Puan Sorgula dedikten sonra kartınızda olan chip para miktarı belirecektir. Kullanmak istediğiniz miktarı girdikten sonra ödemeniz gereken tutar güncellenerek kartınızdan çekilecek miktar yazacaktır. N11 sitesi chip para kullanımı oldukça basittir.
“Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Juzdan ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

1 chip para kaç TL?

Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

Posttan chip para nasıl kullanılır?

Neo Kart Chip-Para Kullanımı

 1. Kartın manyetik şeridini okutun.
 2. POS Menüsünde yer alan Chip-para işlem menüsünü seçin.
 3. Açılan menüden CP Satış adımını seçin.
 4. Açılan ekrandan Peşin Satış adımını seçin.
 5. Harcama tutarının tamamını ekrana yazın.

Akbank chip para Trendyol da nasıl kullanılır?

​Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol’dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayabilir veya ‘TRENDYOL’ yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

100 TL chip para ne demek?

Türkiye’nin ilk cebe inen kartı

You might be interested:  Tiktok'Ta Para Kazanmak Için Ne Yapmalıyım?

Juzdan’dan hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

250 chip para nedir?

anında 250 TL chip – para

İlk kez Axess’e başvuranlara özel. İlk kez Axess veya Wings’e başvuranlar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanıyor! Başvurunuzu yapın, kredi kartınızı anında kullanmaya başlayın, 250 TL chip-para kazanın!

Chip para çekilir mi?

Alışverişinizde limitiniz yetersiz kalırsa veya mevcut bakiye yerine biriken chip paralarınızı kullanmak isterseniz, harcamanızı bu şekilde yapabilirsin. Ancak, Chip paralar nakit olarak kullanılmaz. Yalnızca bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanılır.

Pos cihazından para puan nasıl çekilir?

Aşağı ve yukarı yön ok tuşları ile menüden “Puan” işlemini seçip G R Ş (yeşil) tuşuna basınız. Puan kullanım tutarını yazıp G R Ş (yeşil) tuşuna basınız. Puan Kullanım işlemi yapmak için kartı POS cihazının çip okuyucu haznesine takınız veya POS cihazı üzerinde bulunan işlemler menüsünü açan tuşa basınız.

Chip para nerede kullanılır 2022?

Axess Chip Para Geçen Marketler ve Restoranlar

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • Akbank chip-para nasıl aktifleştirilir?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  Akbank chip-para hesaba aktarma nasıl yapılır?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

  Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  250 chip-para kaç TL?

  kodla Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazan. Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

  You might be interested:  Btcturk Para Ne Zaman Gelir?

  A101 de chip-para gecer mi?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Kazanılan chip-para ne demek?

  ​​​Chip-Para

  Akbank Kart ile Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini yaşarsınız. ​1 chip-para = 1 TL değerindedir.

  50 TL chip-para ne demek?

  İlk kez Akbank’lı olanlara özel 50TL’ye varan chip-para hediye! 23 Haziran – 23 Ağustos arasında Akbank Mobil kanalıyla ilk kez Akbank müşterisi olup Akbank Kart alanlara özel, kartlarıyla yaptıkları ilk alışverişleri kadar, 50 TL’ye varan chip-para hediye.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector