En Para Ne Demek?

Enpara nedir? Enpara; Finansbankasının şubesiz bankacılık hizmeti sunduğu operasyonun tek bir merkezden yürütüldüğü bir oluşmun adıdır. Merkezi İstanbul 4.
Enpara.com nedir? Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

Enpara Limit ne kadar?

Fatura ödemeleri aylık toplam 30 adet ile sınırlıdır. Bu limit aylık olarak Enpara.com Cep Şubesi’nde 15, Enpara.com İnternet Şubesi’nde 15 ve Enpara.com Çözüm Merkezi’nde 10 adet olarak uygulanır. ATM’lerden günlük para çekme limiti 15.000 TL, para yatırma limiti ise 75.000 TL’dir.

En Para Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara.com’da hesap açmanız için bir sürü işlem yapmanıza, şubede saatler harcamanıza gerek yok. Web sitemizde yer alan “Enparalı ol” adımından başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ardından sizi en kısa sürede görüntülü olarak arayarak veya adresinizde ziyaret ederek gerekli işlemleri tamamlıyoruz.

En para ne kadar sürede?

Kredi kartı değerlendirme sonucu size derhal ve ücretsiz olarak SMS yoluyla iletilir. Kredi kartı başvurunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır. Ayrıca kredi kartınız onaylandıktan sonra başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

You might be interested:  Mobil Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Enpara limit var mı?

ATM’lerden günlük para çekme limiti 15.000 TL, para yatırma limiti ise 75.000 TL’dir.

Enpara kredi kartı limiti nasıl yükseltilir?

Kredi kartı limit artırma talebinizi internet veya cep şubemizin Ayarlar > Kredi kartı > Kredi kartı toplam limiti adımından iletebilirsiniz. Ayrıca, internet ve cep şubelerimizde yer alan Kredi kartı > Nakit avans adımı üzerinden nakit avans limitinizden Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Enpara hesabı hemen açılır mı?

Enpara’dan hesap açmak artık çok kolay. Şubeye gitmeden anında internet üzerinden hesabınızı açabilirsiniz.

En parali nasil olunur?

‘Ayın Enparalısı’ nedir ve nasıl olunur?

  1. Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL’lik para girişi olması
  2. Toplamda en az 100 TL’lik para transferi yapılması
  3. Toplamda en az 100 TL’lik kredi kartı borcu ödenmesi.
  4. En az 1 adet fatura ödenmesi.
  5. Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi.
  6. ATM’den en az 1 defa para çekilmesi.

Enpara hesap açma ücretli mi?

Hesap işletim ücreti yok! Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar! USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

08502220900 nolu telefon kime ait?

08502220900 QNB Finansbank numarası aradı.

En parayı kim kurdu?

Enpara.com, Eylül 2012 tarihinde QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması olarak kurulmuştur.

En Para nerenin?

Enpara, 2012 yılında QNB Group’a ait olan Finansbank tarafından kurulan şubesiz dijital banka markasıdır. Tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunmaktadır, şubesi yoktur. QNB Group Katar merkezlidir.

Enpara kredi kaç günde çıkıyor?

Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet veya cep şubemizden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Western Union Para Iadesi Nasıl Alınır?

En Para yaş sınırı var mı?

Enpara 18 yaş altı kullanılmıyor, ben Ziraat bankası ve Enpara kullanıyorum. Ziraat bankasından hesap açtırmak için velin ile Ziraat bankasına gidip hesap açtırabilirsin.

Enpara avantajları nedir?

Birikim hesaplarınıza 1 sene boyunca ek faiz kazanma fırsatı! Enpara.com’la kitap alışverişleriniz %25 indirimli! Enpara.com’lulara Yemeksepeti’nde %20 indirim! Encard’la internetten yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector