Fenerbahçe Kampanyasında Ne Kadar Para Toplandı?

Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasını 4 Nisan 2019’da başlatmış ve Temmuz sonu itibariyle 150 milyon TL’lik bağış toplamıştı. 4 Nisan 2020’de sona ermesi düşünülen kampanya temmuz sonrası etkisini yitirmişti.

Fenerbahçe yardımdan kaç para topladı?

Kampanya için toplam 2 milyon 118 bin 107 SMS atıldı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında şimdiye kadar 552 milyon 529 bin 912 lira toplandığını açıkladı. SMS ile toplanan bağış miktarı ise 29 milyon milyon 926 bin 690 TL.

Fener Ol kampanyası ne kadar toplandı 2021?

Fenerbahçe Kulübü, 4 Nisan’da başlayan ‘Fener Ol’ kampanyasında toplanan paranın şu ana dek 150 milyon liraya yaklaştığını açıkladı. Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, kampanyanın başlamasından bugüne destek SMS’lerinin sayısının da 1 milyon 640 bini geçtiği belirtildi.

Fenerbahçe ne kadar para kazandı?

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nden 115 milyon TL gelir elde etti. Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz. Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nden elde ettiği toplam gelir belli oldu. Katılım payı olarak 3.63 milyon euro gelir elde eden Fenerbahçe, katsayı primi olarak 2.5 milyon euro gelir elde etti.

Fenerbahçe WinWin den ne kadar kazandı?

Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında Türkiye genelinde iki günde 123 bin forma satıldığı ve 950 bin SMS atıldığı duyuruldu. Açıklanan verilerin ardından 55 milyon 900 bin TL toplandığı belirtildi.

Beşiktaş yardım kampanyası ne kadar toplandı?

Bu gecenin ikincisi önceki akşam düzenlendi ve kulübün sosyal medya hesaplarından canlı yayınlandı. Toplam 500 bin kişinin izlediği yayınlar sonucunda SMS’ler dahil 1.5 milyon TL toplanıldığı gelen haberler arasında.

You might be interested:  Tiktok'Ta Para Kazanmak Için Ne Yapmalıyım?

Fenerbahçe UEFA ne kadar kazanacak?

Katılım payı olarak 3.63 milyon Avro, katsayı primi olarak 2.5 milyon Avro gelir elde eden Fenerbahçe, grupta aldığı 1 galibiyet ve 3 beraberlikle de toplam 1.26 milyon Avro geliri daha elde etti. Bu gelirleri toplayınca, Fenerbahçe bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nden toplamda 115 milyon TL kazanmış oldu.

Fenerbahçe YouTube’dan kaç para kazanıyor?

Ekonomi muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ali Koç, yaklaşık 2 milyon aboneye ulaştıkları YouTube üzerinden bugüne kadar 5-6 milyon TL gelir elde ettiklerini açıkladı.

Fenerbahçe youtubeden ne kadar kazanıyor?

Medya Fener on Twitter: ‘Fenerbahçe’nin youtube katıl geliri aylık 500.000₺ civarında ve artıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector