Garanti Cepbank Nasıl Para Gönderilir?

Garanti Bankası internet şubesi Para Transferi menüsü altından Cepbank Para Gönder tıklanır. Ardından aşağıdaki gibi bir resim ekranı gelecek, o ekrandan gerekli bilgiler doldurulur ve para gönderme işlemi gerçekleştirilir. Kısa Mesajla Cepbank Para Gönderme
Garanti CepBank ile telefon numarasına nasıl para gönderilir?

 1. Garanti mobil uygulaması ya da Garanti internet bankacılığından ‘Para Gönderme’ menüsünde CepBank ile para gönder bölümününe giriyoruz.
 2. Para göndermek istediğimiz kişinin telefon numarasını yazıyoruz.
 3. ‘Gönder’ butonuna basıyoru.

Cebe nasıl para gönderilir?

Cebe Havale ile para transferi yapmak için tek yapmanız gereken İnternet/Mobil Şube’ye girip Para Transferleri -> Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmektir.

Garanti Bankası para transferi nasıl yapılır?

Mobilden Para Transferi Nasıl Yapılır?

 1. Garanti BBVA Mobil üzerinden İşlemler bölümüne giriş yapın.
 2. Para Transferleri adımını seçin.
 3. IBAN’a Transfer ve Hesap No’ya Transfer seçeneklerinden uygun olanı seçin.
 4. Alıcı ve tutar bilgilerini girerek Devam seçeneğine basın. Onay verdiğinizde para transferiniz gerçekleşecektir.

Cebe havale Garanti nasıl çekilir?

Garanti cebe havale işleminde size gönderilen bu parayı kartsız bir şekilde çekebilirsiniz. Çünkü bu para sizin cep telefon numaranız üzerine gönderilen bir paradır. Yani hesap numaranıza değil. Bu parayı sadece Garanti Bank ATM cihazlarından çekebilirsiniz.

You might be interested:  Para Cicegi Nasil Bakilir?

Cebe para gönderme nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Karttan cebe para transferi nedir?

Bankamız müşterisi olsun ya da olmasın herkese, alıcının cep telefon numarası, TCKN ve tutar bilgisini girerek Hesaptan ya da kredi, Bankamatik ve ön ödemeli kartınızı kullanarak Karttan Cebe Havale gönderebilirsiniz.

Ibana nasıl para gönderilir?

IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

Mefeteye nasıl para yüklenir?

MEFETE ile istediğiniz bir banka hesabından herhangi birisine para gönderebiliyorsunuz. MEFETE ile para transferi yapabilmek için Google Play ya da App Store’dan uygulamasını indirip üye olmanız ve MEFETE uygulamasının verdiği kodu anlaşmalı bankaların internet şubesine girmeniz yeterli.

Mefeteye nasil para yuklenir?

Ücretsiz bir şekilde mobil cihazınıza indirebileceğiniz uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamanın anlaşmalı olduğu bankalardan herhangi birine dilediğiniz zaman para gönderebilir ve Mefete cüzdanınıza yükleme yapabilirsiniz.

Garanti para transferi ne zaman hesaba geçer?

EFT, havale ve virman işlemleri azami 1 gün içinde, (Hafta içi 16:00 sonrası, hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen EFT talimatları ise işlemi izleyen ilk iş gününde gerçekleştirilecektir.)

CepBank ile para nasıl çekilir?

CepBank ile gelen paramı ATM’den nasıl çekebilirim?

 1. ATM’de kartsız işlemler menüsü açılır.
 2. Para çekme bölümüne girilir.
 3. “CepBank ile para çekme” bölümüne girilir.
 4. Ekranda göreceğiniz “Gönderen kişinin cep telefon numarası” yazan alana size para gönderen kişinin sistemde kayıtlı telefon numarası bilgisi girilir.
You might be interested:  Su Abonelik Iptali Para Iadesi Ne Zaman?

Garanti Bankası ATM’den cebe havale nasıl yapılır?

Garanti BBVA ATM’lerden tanımlamak için;

 1. Garanti BBVA ATM ana menüsünde yer alan CepBank İşlemleri altındaki CepBank Tanımlama adımını seçin.
 2. CepBank işlemlerinde kullanacağınız cep telefon numaranızı, hesap numaranızı ve CepBank şifrenizi belirleyin.

ATM’den CepBank nasıl yapılır?

Para Transferleri menüsünün altında yer alan GSM Numarasına menüsü seçillir. Cep numarası yazılarak para transferi işlemi gerçekleştirilir. Kuveyt Türk müşterisi olsun olmasın herhangi bir cep telefonu numarası, alıcının adı soyadı ve tutar bilgilerini girerek işlem sonlandırılır.

Cebe Havale her Atm’den çekilir mi?

VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden VakıfBank müşterisi olsun olmasın istediğiniz kişiye 7 gün 24 saat para gönderebilirsiniz. Gönderilen para tüm VakıfBank ATM’lerinden, kart kullanmadan kolayca çekilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector