Halk Bankası Paraf Kredi Kartı Para Puanları Nerede Kullanabilirim?

Paraf Kartınızda biriken ParafPara’larınızla n11.com, e-bebek.com ve teknosa.com gibi web sielerinden de alışveriş yapabiliyorsunuz.

Migrosta paraf puan geçerli mi?

Halkbank Paraf Üstü Kampanyası

Paraf Migros marketleri arasında anlaşma olmasına rağmen Paraf üstü kampanyası geçerli olmuyor.

Paraf Para nereden bakılır?

Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE, Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Paraf para puan hangi benzin istasyonu?

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacaktır. Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 31 Mart 2022 21:59’a kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Paraf puan ne zaman silinir?

Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek. Bir kampanyaya bağlı olmaksızın kazanılan puanlar silinmiyor. Ancak kampanyalardan kazanılan puanlar yeni yıla devretmiyor.

Halk bankası hesabımdaki parayı nasıl öğrenebilirim?

Hesap Bakiyesi Halkbank

Sorgulamalı mesaj hizmetlerinde yer alan Halkbank hesap bakiyesi sorgulama için 3401’e mesaj atmanız yeterlidir. Hesabınızın en güncel bilgileri cep telefonunuza gönderilecektir. Kısa mesaj yoluyla BAKIYE yazarak 3401’e gönderdiğinizde Halkbank hesap bakiyesi öğrenme işleminiz gerçekleşir.

Halk Bankası adıma para yatmış mı?

Müşteri temsilcisine bağlanmadan hesap bakiyesi inceleme işlemleriniz için sesli yanıt servisini kullanmalısınız. 444 0 400 numarasını aradığınızda direkt olarak sesli yanıt sistemi devreye gireceği için dialog şifresi ile hesap bakiye bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Hangi Iş Daha Çok Para Kazandırır?

1 paraf puan kaç TL?

ParafPara Kaç TL

Örneğin Paraf Kartınız ile marketten 200 TL tutarında alışveriş yaptığınız zaman (200/100 =2) 2 ParafPara kazanırsınız. 1 ParafPara 1 TL olarak harcanabilmektedir. Yani kazandığınız 2 ParafPara ile 2 TL’lik alışveriş yapma şansınız olur.

Halkbank paraf para nasıl kazanılır?

Artan ParafPara uygulamasından yararlanmak için ARTAN yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir. Paraf sahipleri harcamalarına göre, kazanacakları ParafPara’ları katlıyor.

Paraf kart hangi bankaya ait?

Paraf | Bireysel | Halkbank.

N11 paraf puan nasıl kullanılır?

Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin satın alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Trendyol paraf üyesi mi?

Kampanyadan faydalanmak için ödeme esnasında 3 taksit seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, sanal ve ek kartlar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya Paraf POS’undan yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.

Halkbank kredi notu nasıl öğrenilir?

Halkbank Dialog Hattı ile Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama: 444 0 400 veya 0850 222 0 400 numaralı telefonları arayınız ve hemen ardından sesli yanıt sistemine bağlanınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector