Hızlı Ve Öfkeli 7 Ne Kadar Para Harcandı?

Hızlı ve Öfkeli 7

Furious 7 Fast & Furious 7
Dil İngilizce
Bütçe $ 190 milyon
Hasılat $ 1,516,045,911
Önceki film Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 8 ne kadar para harcandı?

Seri 8 filmden oluşmaktadır ancak dağıtıcı firma serinin 9. (2020) ve 10. (2021) filmlerin çıkacağını ve final filmleri olacağını duyurmuştur.

Hızlı ve Öfkeli.

The Fast and the Furious
Hızlı ve Öfkeli film serisinin temsili logosu.
Dil İngilizce
Bütçe 1 Milyar 9 Milyon $
Hasılat 5 Milyar 891 Milyon $

Hızlı ve Öfkeli 9 ne kadar para harcandı?

2009’da 71 milyon dolar giderle çıkan film, 150 milyon dolar gelir sağlamıştı. F9 yurt içi 160 milyon dolar barajını aşınca 99 milyon dolarlık çıkışla 226 milyon dolar elde eden Hızlı ve Öfkeli 8’i de geçmiş olacak.

Hızlı ve Öfkeli 7 ne kadar gişe yaptı?

3 Nisan Cuma günü vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 7 tüm zamanların en iyi gişe başlangıcı yapan filmi oldu. Bir hafta geçmeden 783.700 kişi tarafından izlenerek dünya çapında tarihi bir rekora imza attı.

Hızlı ve Öfkeli Paul Walker hangi seride oldu?

Eskiden modellik yapan aktör 2001 yapımı The Fast and the Furious filminde canlandırdığı polis memuru Brian O’Conner rolüyle üne kavuştu. Hızlı ve Öfkeli’nin yıldızı kaza kurbanı oldu. Paul Walker’ın son filmi Hızlı ve Öfkeli 6 oldu.

You might be interested:  Rüyada Birisinden Para Almak Ne Anlama Gelir?

Hızlı ve Öfkeli 8 Dünyada kaç kişi izledi?

Hızlı ve Öfkeli 8-The Fate of the Furious filminin 2 haftalık seyirci sayısı belli oldu. Filmi 2 hafta 3 günde 2 milyon 146 bin 236 kişi izlerken, 25 milyon 939 bin 96 lira gişe hasılatı elde edildi.

Hızlı ve Öfkeli ne kadar kazandı?

Film, bugün itibarıyla dünya genelinde 500 milyon dolar sınırını aşmayı başardı. ABD’de 4 Temmuz Bağımsızlık Günü’nün yer aldığı hafta sonunda, Hızlı ve Öfkeli (F9: The Fast Saga) 24 milyon dolar hasılatla Box Office ABD liderliğini sürdürdü.

Paul Walker hangi filmi çekerken öldü?

Ünlü oyuncu, efsanaleşen film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin, ‘Brian O’Conner’ karakterini canlandırıyordu ve Paul Walker’ın ölümü filmin hayranları ile birlikte tüm film ekibine de büyük bir üzüntü yaşattı. 30 Kasım 2013 yılında hayatını kaybeden Amerikalı ünlü aktör Paul Walker’ın hayatı ve ölümüne dair merak edilen

Hızlı ve Öfkeli 7 Paul Walker var mı?

Bu akşam ekrana gelecek olan Hızlı ve Öfkeli 7 filminin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson ve Paul Walker son kez beraber kamera karşına geçmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 6 ne kadar izlendi?

Hızlı ve Öfkeli 6

Fast & Furious 6
Film afişi.
Hasılat 788.7 milyon $
Önceki film Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu
Devam filmi Hızlı ve Öfkeli 7

Paul Walker Hızlı ve Öfkeli 8 de oynadı mı?

Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker’in oynamadığı ikinci film. Film Türkiye’de 13 Nisan 2017’de vizyona girdi.

Paul Walker dublörü kim?

Yapım ekibi oyuncunun tamamlanmamış sahneleri için bilgisayarlı özel efektlerden faydalanmış ve Walker’ın kardeşleri Cody ve Caleb Walker’ın da dublör olarak yapıma dahil edilmesiyle film tamamlanabilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector