Ido Para Nasıl Kazanılır?

Üyelik numarası veya kart olmadan cep telefonu numaranız ile kolayca ücretsiz üye olabilir, İDO seyahatlerinizden idoPara kazanabilirsiniz. idoParalarınızı biriktirip istediğiniz sefer ve saate kontenjan kısıtı olmadan istediğiniz herkes için ödül bilet alabilirsiniz.

İDO öğrenci indirimi ne kadar?

BIZ BİLETLER

Tüm indirimli yolcu tipleri ( Öğrenci-Basın-Engelli-65 yaş üstü – İBB meclis üyesi ) biletlerinde alınan seferde yolcularımız %10 indirimden faydalanmaktadır.

İDO indirimli bilet nasıl alınır?

Ayrıca ido promosyon bilet yakalayabilirseniz, seyahatiniz oldukça ucuza gelebilir. Bunlardan faydalanmak için bilet satın alma işlemini ido.com.tr üzerinden gerçekleştirmelisiniz. İndirim kuponları ve promosyon biletleri ancak bu şekilde değerlendirilebiliyor.

İDO biletleri ne kadar?

İdo Bursa-Yenikapı bilet fiyatları 2022 ocak ayında en uygun promosyon bilet 37 TL, ekonomi sınıfı 56 TL, business sınıfı 101 TL, first class 650 TL’dir.

Feribot bileti nasıl alınır?

Dış hat seferlerine ait biletlerinizi terminal gişelerimizden ve İDO acentelerinden kredi kartı ile veya nakit, www.ido.com.tr’den kredi kartı ile online ve Çağrı Merkezimizi arayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Idoya binmek için aşı şart mı?

Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin seyahatine müsaade edilmeyecek.

You might be interested:  Yırtık Para Nasıl Tamir Edilir?

Feribotta nerede oturmalı?

En ideal taraf arka ve orta koltuklardır.

Ido promosyon bilet iptal edilir mi?

Promosyon Biletler (PROMO)

Promo biletler iade edilemez. Sefer kalkış saatine 1 saatten fazla süre olduğu durumlarda bilet tutarının %50’si oranında kesinti yapılarak sadece geçerli sefer tarifesi ve dönemi içerisinde değişiklik yapılabilir. Sefer kalkış saatine 1 saatten az süre kaldığında değişiklik yapılamaz.

Idoya akbille binilir mi?

Araç içi yolcu : 15,00 TL (Sadece otobüs için geçerli olup, sürücü harici yolcular için alınan ücrettir. ) Fiyatlar TL’dir. İndirimli geçişler için İndirimli İstanbul Kart geçerlidir.

Ido’dan aldığım bileti nasıl görebilirim?

Rezervasyon işlemleri ekranında bulunan Rezervasyon numarası (PNR) ve soyadınız kutularını doldurarak daha önce rezervasyon yaptırdığınız veya satın almış olduğunuz biletin detaylarını görüntüleyebilir, rezervasyonu tamamlanmış biletlerinizi satışa çevirebilirsiniz.

İDO arabalı vapur kaç TL?

Tam yolcu bileti 10 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 5.48 TL öğrenci ise 2.67 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 3.92 TL’ye kullanabilmektedirler.

Yalova İDO biletleri ne kadar?

Yalova Sefer Saatleri ve Bileti Fiyatları

Tarih Rota Fiyat
16.04.2022 Yenikapı – Yalova 94 TL
16.04.2022 Pendik – Yalova 53 TL
16.04.2022 Pendik – Yalova 53 TL
16.04.2022 Yenikapı – Yalova 89 TL

Yalova İstanbul İDO kaç TL?

Yenikapı – Yalova İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 31 TL 62 TL
Çocuk 28 TL 56 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

Feribot kaç TL?

İDO Eskihisar Topçular Araba Vapuru Yaya Yolcu Geçiş Ücretleri – 2021. 2021 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 6.00 TL öğrenci ise 4.00 TL’dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

You might be interested:  Akbank Neo Chip Para Nasıl Kazanılır?

İDO bileti nereden alınır?

İDO Acente ve Bilet Satış Noktaları

Firma Adı Telefonu Adresi
Mirap Akaryakıt 0266 762 63 10 100.Yıl Mah. Bandırma Cad. No: 6
Karahallılar 0266 224 60 52 Yeni Sanayi Sitesi 4.Kapı Girişi Opet Bayii
Yörsan Tesisleri 0266 865 69 55 Sultaniye Mah. Balıkesir Cad. No:107
Tellioğlu Akaryakıt 0266 246 14 10 Bursa Yolu Üzeri 17. Km.

Vapura binmek için ne gerekli?

Yolcuların seyahatleri sırasında, elektronik bilet, İstanbulkart kart ile gerekli durumlarda seyahat kartlarını görevlilere göstermeleri gerekiyor. Mavi kart, indirimli, ücretsiz, öğrenci gibi şahsi kullanıma özel kartların üçüncü kişiler tarafından kullanılması durumunda, görevlilerin karta el koyma yetkisi bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector