Ininala Hangi Marketlerden Para Yüklenir?

Kartına banka ATM’leri, Kipa, Migros, Macrocenter, PTTMatik’ler, Nkolay ve Pratik İşlem noktaları, Şok Market’ler ve Teknosa mağazalarından bakiye yükleme yapabilirsin.

Ininal kart nerelerden para yüklenir?

Nereden Bakiye Yüklerim?

 • Banka ATM’leri ve PttMatik’ler.
 • Migros, CarrefourSA, Şok, Teknosa mağazaları
 • NKolay ve Pratik İşlem noktaları
 • Şoktan Ininale para yüklenir mi?

  Şok Marketler İninal Kart’a Para Yükleme Yasakmış

  Ininal kart nerede satılıyor?

  ininal Kart’ı D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve birçok anlaşmalı satış noktasından alabilirsin.

  Ininal karta hangi Atmlerden para yüklenir 2021?

  Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

  Ininal her ay kaç tl kesiyor?

  Aylık 2 TL ödersin*

  *ininal Kart’ında bakiye varsa kartınla işlem yapmasan da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır. İçinde bakiye olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti alınmaz, bir aylık dönem kartını ininal Cüzdan’a eklediğin gün başlar ve 31 günde bir yenilenir.

  Ininal Kart a101 de geçiyor mu?

  Hectopat. Visa’nın geçerliği olduğu yerde geçer yani her yerde.

  Şok Market Ininal kart nedir?

  ininal Kart, bankalara olan ihtiyacı azaltan ve yaş sınırına takılmadan kartlı ve online ödeme sistemlerini kullanarak ödeme yapabilmeyi sağlayan, banka hesabı ya da kredi kartı sahibi olma zorunluluğu bulundurmayan bir ön ödemeli karttır.

  You might be interested:  Blog Nedir Nasıl Para Kazanılır?

  Ininal karta en az ne kadar para yüklenir?

  PTT ATM lerinden 5 TL ve katlarını yükleyebilirsiniz. Migros da ise en az 25 TL en fazla 300 TL yükletebilirsiniz.

  Ininal Kart Nereden Alınır fiyat?

  ininal Kart’a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart’ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL’dir. * ininal Kart aylık kullanım ücreti, kartta bakiye varsa alınır. Geçmişe yönelik kullanım ücretleri alınmaz.

  Trendyol da ininal kart geçiyor mu?

  Cevap: Merhaba, Visa kartlarla ödeme alan tüm online alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz.

  Trendyol da ininal kart geçerli mi?

  Yani ininal kart vasıtasıyla Trendyol’dan da alışveriş yapabilirsiniz. İninal kartı, yurt içi ya da yurt dışı her yerde kullanabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde ya da mağaza alışverişlerinde, kredi kartı ya da banka kartının geçtiği her yerde bu kartı kullanabilme imkânınız vardır.

  Ininal kart hangi banka ne kadar kesiyor?

  İninal karta para yüklemek için evimizin çevresinde bulunan Ziraat Bankası ®, Denizbank ®, PTT, Kuveyt Türk ®, Garanti gibi ATM’lerden para yükleyeceğim her ATM’de 1 TL 85 kr para kesiyor.

  Ininal hangi banka ait?

  Hakkımızda. Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu. Multinet UP’ın iştiraki olan ininal, 2017 yılında, BDDK’dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni aldı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector