Kara Para Aşk Finali Nerede Çekildi?

2 yıldır Türkiye’yi çarşamba akşamları ekrana kilitleyen Kara Para Aşk dizisinin final bölümü çekimleri, Bursa’da tamamlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün de çekimler için Mudanya’ya ayak bastı.

Kara Para Aşk Bursa’da nerede çekildi?

Muhteşem bir manzaranın eşlik edeceği bölüm Bursa’nın Mudanya, Tirilye ve Gölyazı semtlerinde çekildi. Elif ve Ömer’in masalının sonunda kazananın aşk mı olduğu büyük bir merakla bekleniyor.

Kara Para Aşk dizisi nerelerde çekildi?

Kara Para Aşk dizisi Feryal Gülman’ın Boğazda’ki 50 milyon TL’lik villasında çekiliyor.

Kara Para Aşk kaç bölüm sürdü?

Kara Para Aşk
Sezon sayısı 2
Bölüm sayısı 54
Yapım
Yapımcı Kerem Çatay Pelin Diştaş

Kara Para Aşk nasıl bitti?

Bir sahil kasabasında izini bulduğu Elif’ten özür dilemek isteyen Ömer karşısında Ege’yi bulunca şoke oldu. Ege’nin sanılan aksine Aslı’nın eşi olduğu ortaya çıkmasıyla çift sonunda mutluluğu yakaladı.

Kara Para Aşk dizisindeki ev kime ait?

Cemiyet hayatının sevilen ismi Feryal Gülman bilindiği üzere Bebek’te ki muhteşem evini “Kara Para Aşk” dizisine kiraya vermişti. Ev’de çekimler son sürat devam ediyor. İlginç olan Arapların ilgiyi daha da abartması oldu.

Kara Para Aşk nasıl?

Kara Para Aşk Künye

Ömer’in kız arkadaşı ve Elif’in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir. Ömer, Sibel’in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır.

You might be interested:  Ziraat Bankası Atm Nasıl Para Yatırılır?

Kara Para Aşk devam ediyor mu?

12 Mart 2014 izleyiciyle buluşan dizi 15 Temmuz 2015’te final yaparak Türk seyircisine veda etmişti. 54 bölüm süren Kara Para Aşk’ın final yapmasının ardından dizinin son bölümü şu ana kadar Youtube’da yaklaşık 4 milyon izlendi.

Kara Para Aşk katili kim?

Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrollerinde oynadığı Kara Para Aşk’ın 1. sezon finalinde Ahmet ve Sibel’in katili ortaya çıktı. Sevilen dizinin senaristleri ters köşe yaptı. Ömer’in abisi Komiser Hüseyin’in katil olduğu ortaya çıktı.

Kara Para Aşk cinayeti kim işledi?

KATİL ORTAYA ÇIKTI

Ömer’in abisi olan polis Hüseyin’in katil olduğu ortaya çıktı. Olay gecesi Ahmet Denizer’i öldüren Hüseyin, arabada Sibel’i de görüp şok oluyor. Sibel olayın şoku ve şaşkınlığı içerisinde Hüseyin’e onu öldürmemesi için yalvarıyor ancak Ömer’in abisi soğukkanlı bir şekilde ikisini de öldürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector