Nesine.Com Nasıl Para Çekilir?

Nesine sitesinden para çekimi için bir banka hesap numarasının eklenmesi gerekmektedir. Bunun adınıza olması şarttır. Hesabım, para işlemlerim ve yeni hesap ekle kısımlarına sırası ile tıkladıktan sonra isim ve soyadı, iban numarası ile hesap bilgileri girilmelidir.
Nesine.com sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra “Nesine.com “Hesabım” > ”Para İşlemlerim” > PARA ÇEKME bölümüne ulaşarak, çekmek istediğiniz miktarı girerek para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nesine kuponum tuttu para ne zaman yatar?

Nesine.com, kazancınızı haftanın 7 günü saat 24:00’a kadar turbo ödeme ile dakikalar içinde banka hesabınıza gönderir. Herhangi bir üst limit olmaksızın anlaşmalı bankalarımız aracılığıyla yapacağınız para çekme işlemleri haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında ödenmektedir.

Nesine hangi bankadan ne kadar kesiyor?

Banka, 7,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM (Kartsız İşlem) : Garanti BBVA ATM’lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 7,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM’lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Tuttur para nasıl çekilir?

Günlük 10.000 TL’nin üzerindeki para çekme taleplerini 0212 363 06 06 numaralı destek hattımız arayarak veya 7/24 Canlı Yardım servisimizle iletişime geçerek oluşturabilirsin.

Nesine com un sahibi kim?

2006 yılından bugüne Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın yasal elektronik bayii olarak hizmet veren D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. markası Nesine.com; şans oyunlarının güvenilir ve yenilikçi sitesidir. DOL bünyesinde yer alan Nesine.com aynı zamanda Milli Piyango İdaresi’nin de yasal elektronik bayisidir.

You might be interested:  Iş Bankasından Nasıl Para Gönderilir?

Nesine 3 tl nasıl alınır?

Nesine.com’a yeni üye olan ya da daha önce kupon yapmamış herkese, 3 TL’lik ilk kuponu bizden hediye!

Nesine ne kadar komisyon kesiyor?

Banka hesapları arasında yaptığımız transferlerde bile komisyon ücreti alınmazken Nesine.com 5 TL gibi bir komisyon ücreti almaktadır.

Tuttur com para hesaba ne zaman geçer?

Anında Ödeme özelliğiyle günlük toplam 10 bin TL para çekebilirsin. Günlük 10 bin TL’nin üzerindeki para çekme taleplerinde ise kazancın en geç 30 dakika içinde hesabına yatırılır.

Misli para nasıl çekilir?

Üye girişi yapıp “Hesabım” bölümünden “Para Çek” sayfasına girdikten sonra ”1 SANİYEDE ÇEK” ile kazancınızı önceden belirlediğiniz Garanti Bankası, Denizbank, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Yapı ve Kredi Bankası, TEB, Şekerbank veya Ziraat Bankası hesabınıza anında çekebilirsiniz.

Tuttur com 3 TL hediye nasıl alınır?

Tuttur promosyon kodu için üyeliğinizi tamamlamanız yeterli. Herhangi bir ekstra ücret yatırma veya herhangi bir oyun oynama şartı yok. Üyeliğinizi tamamladığınız anda işlem tamamlanır ve hesabınıza 3 TL bakiye yüklenir. Bu bakiyeyi direkt olarak çekmeniz mümkün değil ama direkt olarak 3 TL’lik oyun oynamanız mümkün.

Nesine Genel Müdürü Kimdir?

Halit Gulbakanoglu – CEO – Nesine.com | LinkedIn.

Iddianın sahibi kim?

Bir Demirören Holding iştiraki olan Şans Girişim’in İddaa markasının işletmesini devralmasıyla birlikte, oyun seçenekleri 49’a yükselmiş ve maçların/etkinliklerin başladıktan sonra oyun oynanmasını sağlayan canlı iddaa özelliğiyle iddaa dünyası çok daha canlı ve altyapı yatırımlarıyla da çok daha teknolojik hale

Bilyoner com un sahibi kim?

Bilyoner.com, Türkiye’nin ilk online şans oyunları platformudur. %55 Çukurova Holding, %25 Intralot, %20 Teknoloji Holding ortaklıkları ile kurulmuştur. 2013 yılından beri ortaklık yapısı %50 Tek Elektronik A.Ş. ve %50 Intralot şeklindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector