Papara Nasıl Para Yollanır?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Paparanın Ibanı var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Papara Ibana nasıl para atılır?

Hesabına giriş yaptıktan sonra Para Transferi menüsünde yer alan Para Gönder seçeneğine girerek Papara No/IBAN adımlarını takip edip ışık hızında para gönderebilirsin. Unutma, işlem ücreti ve zaman kısıtlaması olmadan dilediğin kişinin IBAN’ına para gönderebilirsin.

Başka bankadan Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Paparaya hangi kartlardan para atılır?

Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz.

 • Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
 • Papara’nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
 • Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.
 • You might be interested:  Ziraat Bankasından Kartsız Para Nasıl Çekilir?

  Papara kartın IBAN numarası nerede yazar?

  Hiçbir yerde yazmaz. Papara hesabınız, IBAN’e sahip değil. Sadece banka hesaplarında IBAN olur. Papara numaranız ise hesabınıza para gönderilirken kullanılır fakat IBAN yerine geçmez.

  IBAN numarası nerede yazar?

  IBAN numarası nerede yazar? IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

  Ininal Kart IBAN ne?

  Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası

  Paparadan ziraate para gönderilir mi?

  EFT saatini beklemeden ışık hızında transfer

  Papara’dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

  Kredi kartından Paparaya para gönderilir mi?

  Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector