Paribu Kripto Para Transferi Nasıl Yapılır?

Paribu’dan Huobi hesabına kripto para transferi yapabilmek için öncelikle USDT (Tether) veya BTC (Bitcoin) alınmalıdır. USDT veya BTC aldıktan sonra parayı yatıracağınız Huobi hesabında bakiyeler sekmesine gelin ve yatır sekmesini tıkladıktan sonra sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin…

Coin transfer nasıl yapılır?

Kripto para birimlerinin gönderilmesi

  1. Hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki Gönder butonuna tıklayın.
  2. Göndermek istediğiniz kripto parayı ve cüzdanı seçin.
  3. Ardından, göndermek istediğiniz adresi girin.
  4. Bir sonraki adımda miktarı seçebilirsiniz.
  5. Son adımda bir özet göreceksiniz.
  6. Bir onay e-postası alacaksınız.

Paribu para transferi nasıl yapılır?

Paribu mobil uygulamasındaki “Cüzdan” sekmesine tıklayıp “Türk Lirası Yatırma” seçeneği üzerinden Paribu hesabınıza TL yatırabilirsiniz. TL yatırma kuralları ile ilgili önemli uyarıları okuduktan sonra “TAMAM” butonunu seçin. Ardından banka havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgileri içeren ekran açılacak.

Paribu havale hangi banka?

Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Papara’dan yapacağınız TL yatırma çekme işlemlerine 28 Ekim 12.30’dan sonra ve 29 Ekim resmi tatilinde devam edebilirsiniz. Diğer bankalardan yapacağınız EFT işlemleri 30 Ekim’de banka mesai saatlerinin başlamasıyla gerçekleşecektir. Türk kriptosun’un Güler yüzü Paribu.

Paribu da alıcı adrese ne yazılır?

Alıcı Adresi kısmına, GAL göndermek istediğiniz cüzdan adresini ekleyin. Çekmek İstediğiniz Miktar (GAL) kısmına, çekeceğiniz GAL miktarını girdikten sonra Galatasaray Çek butonuna tıklayın. Eğer bakiyenizin tamamını çekmek istiyorsanız ( + ) simgesine basabilirsiniz.

You might be interested:  Sırbistanda Hangi Para Birimi Kullanılıyor?

Coin transferi ne kadar sürer?

Her kripto para türünün kendi adresi vardır, bu nedenle Bitcoin’i Bitcoin adresine ve Ethereum’u Ethereum adresine gönderdiğinizden emin olun. İşleminiz doğrulandıktan ve onaylandıktan sonra kripto para, alıcının hesabında görünür. Bu işlem birkaç saniye veya birkaç dakika kadar sürebilir.

USDT hangi ağdan gönderilir?

USDT-TRON (TRC20), Tether tarafından verilen TRON ağı tabanlı USDT’dir. Para yatırma adresi, TRON ağı üzerinden gerçekleşen para yatırma ve çekme işlemlerinde TRON adresi kullanılır.

Paribu para gönderme açıklama kısmına ne yazılır?

Alıcı adı/unvanı kısmına Paribu Teknoloji Anonim Şirketi ya da Paribu Teknoloji A.Ş yazılmalıdır. Bu iki seçeneğin dışında yanlış unvan bilgisi ile yapılmış olan gönderimler iade edilir.

Paribu kimlik onayı ne kadar sürer?

Herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık tespit edilmez ise hesap onay işleminiz yalnızca birkaç dakika içinde tamamlanacaktır. Hesap limitleriniz açıldığında işlemlerinize başlayabilirsiniz. Hesap onay formunda yer alan kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur.

Paribu param ne zaman gelir?

Havale ile yapılan gönderimler transferinizin ardından yoğunluk durumuna göre mümkün olan en kısa süre içerisinde, EFT ile yapılan gönderimler ise bankaların mesai saatleri içerisinde işleme alınmaktadır.

Paribu para çekme hangi bankalar?

Adınıza kayıtlı Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Türkiye Finans Bankası hesabınız varsa TL yatırma ve çekme işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz. İşleminizin EFT (Farklı Bankalar Arası Transfer) olması durumunda mesai saatleri sonrasında TL gönderimi yapılmamaktadır.

Paribuya hangi saatlerde para gönderilir?

Merhaba, TL yatırma ve çekme işlemlerinizi belirtilen bankalar üzerinden hafta sonu da dahil olmak üzere 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

Paribu 7 24 hangi banka?

Merkez Bankası, Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) Sistemi’ni kullanıma açtı. FAST Sistemi’ne dahil olan bankalar aracılığıyla Paribu’da 7/24 EFT işlemi yapılabilecek.

You might be interested:  Kısa Yoldan Nasıl Para Kazanabilirim?

Trc20 nedir?

TRC-20, Tron blokzinciri üzerinde geliştirilen ve blokzincirindeki akıllı sözleşmeleri kullanan standartlara verilen addır. TRC-20, Tron ağı ile birlikte farklı kriptopara projeleri tarafından da desteklenmektedir.

Paribudan para çekme nasıl olur?

Paribu uygulamasına kullanıcı adı, telefon numarası veya mail adresiyle şifrenizi yazarak giriş yapın. Ardından uygulamanın altında bulunan Cüzdan seçeneğine tıklayın. Üst tarafta bulunan para birimleri arasından Türk Lirası’nı seçin. Açılan sayfada aşağıda bulunan kırmızı renkli TL ÇEK butonuna tıklayın.

Paribu dan para çekme ne kadar sürer?

Destek Birimimiz, Paribu güvenlik prosedürleri gereği gerçek kişi teyidinin sağlanması için kullanıcı hesabına 48 saatlik çekim kısıtlaması getirildiğini belirtmitir. Söz konusu kısıtlamanın kaldırılabilmesi için kullanıcıdan bazı belgeler talep etmiştir. Kullanıcı, Destek Birimimizin talep ettiği belgeleri iletmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector