Payfixe Nasıl Para Yüklenir?

PayFix hesabına Havale ile nasıl para yüklenir? PayFix hesabınıza giriş yapın ve Para Yükle sayfasından Banka Hesabımdan seçeneğine tıklayın. PayFix nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğinizi seçin. Size gösterilen IBAN numarasına banka hesabınızdan havale yapın.

PayFix ne kadar kesiyor?

İşlemden itibaren alıcının hesabından %5 işlem ücreti tahsil edilir. 1. işlem dahi olsa 1.000 TL ve üzeri başka bir PayFix hesabına transfer yaptığınız taktirde alıcının PayFix hesabından %5 ücret tahsil edilir.

PayFix para nasıl çekilir?

PayFix hesabınızdaki bakiyenizi günün her saati 7/24 banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu işlem için kendi banka hesabınızı PayFix Cüzdanınıza eklemeniz yeterli olacaktır.

Payfixten nasıl para gönderilir?

QR kod ile para gönderebilmek için alıcının PayFix mobil uygulamasında oluşturacağı QR kodu, kendi PayFix mobil uygulamanıza taratmanız yeterlidir. QR kod ile para alabilmeniz için, PayFix mobil uygulamasından QR kod oluşturup, göndericinin telefonuna taratmanız yeterli olacaktır.

PayFix para yükleme kaç dakika?

PayFixin banka hesaplarına havale yaparak dakikalar içinde para yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Para yükleme işleminizde açıklamaya “PayFix Cüzdan” numaranızı yazmanız yeterlidir.

PayFix sağlam mı?

kesinlikle uzak durun. payfix hesaplar arasındaki 1350 tllik işleme 67.5 tl komisyon alındı. papara alternatifi olarak kullanıyordum ama son 1-2 saattir kesinlikle giremiyorum. çok büyük paralarınızı buraya güvenerek yatırmayın mağdur olabilirsiniz.

PayFix cüzdan kimliği nedir?

PayFix, tek tıkla paranızı yönetme, ödemelerinizi yapma, işlemlerinizi takip etme, bakiyenizi kontrol etme konforunu sağlıyor. PayFix dijital cüzdan ile artık ödemelerinizi, para transferlerinizi, internete bağlanabildiğiniz her yerden, her zaman yapabilirsiniz.

You might be interested:  Atm Ye Kimlik Için Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Hay hay cüzdan nedir?

Hayhay! Fatura ödemelerinizi, para transferlerinizi ve yeni nesil dijital cüzdanınıza dair diğer işlemlerinizi büyük avantajlarla, 7/24 yapabileceğiniz mobil uygulama. ‘Faturaya taksit mi olur?’ demeyin, Başkentgaz faturalarınızı taksitle ödeyin! Türkiye’de bir ilk!

Mefeteye nasıl para yüklenir?

MEFETE ile istediğiniz bir banka hesabından herhangi birisine para gönderebiliyorsunuz. MEFETE ile para transferi yapabilmek için Google Play ya da App Store’dan uygulamasını indirip üye olmanız ve MEFETE uygulamasının verdiği kodu anlaşmalı bankaların internet şubesine girmeniz yeterli.

PayFix Blokesi nasıl kaldırılır?

Şifre yenileme sürecinde başarılı olamadınız ya da hata aldıysanız konu ile ilgili, [email protected] e-mail adresine blokenin kaldırılması konusunda talepte bulunmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector