Pepsi Para Nerede Kullanılır?

Kazandığınız Pepsi Paraları kampanyaya katılmayı kabul eden ve KazandıRio İş uygulamasını kullanan bir perakende satış noktasına giderek yapacağınız 1L Pepsi, Yedigün veya Fruko Cool Lime alımınızda indirim olarak kullanabilirsiniz.

Pepsi kapak şifresi ne işe yarıyor?

Pepsi kutu ürünlerinin kapaklarından çıkan şifrelerine 25.000 Chip hediye! Kampanyaya apps.facebook.com/yuzbirplus sayfasında ilgili alana Pepsi şifresi giren herkes katılabilir.

KazandıRio uygulaması nerede kullanılır?

genelde pepsi anlaşmalı fritolay ve yine pepsi 1 lt kapaklarında çıkan şifre ile kazandırio uygulamasına girip 2.5 tl kazandıran uygulamadır. yalnız o parayı siz alamazsınız maalesef. anlaşmalı olan bakkal-market gibi yerlere gidip, kazandırio iş uygulamasına paralarınızı transfer etmeniz gerekir.

Pepsi hangi ülkenin markası?

PepsiCo, New York merkezli bir Amerikan çok uluslu gıda ve içecek şirketi. Üretim, pazarlama ve dağıtım hizmetleri sunar. PepsiCo, 1965 yılında Pepsi ve Frito-Lay’in birleşmesi ile kurulmuştur.

Pepsi Max farkı ne?

Pepsi Max (bazı ülkelerde Pepsi Black olarak da bilinir.) PepsiCo şirketine ait Pepsi varyasyonları’ndan biri olan Pepsi markasıdır. The Coca-Cola Company şirketinin Coca-Cola BlāK markasına karşı sunuldu. Düşük kalorili, şekersiz kola, Pepsi Light (Diet Pepsi) içeceklerine alternatif olarak pazarlanmaktadır.

KazandıRio uygulaması nasıl kullanılır?

Kolay Kullanımıyla KazandıRio. Tek yapman gereken; uygulama üzerinden 2 farklı yöntemden dilediğini seçerek kodlarını kullanmak, hediyeleri kapmak! Paketin içinden çıkan beyaz şeritteki 10 haneli şifreyi uygulamaya okut. Şişenin kapağı altındaki 10 haneli şifreyi uygulamaya okut.

You might be interested:  Skrill E Nasıl Para Yatırılır?

KazandıRio hangi ürünlerde kullanılır?

KazandıRio uygulaması üzerinden Pepsi, Doritos, Yedigün, Fruko, Ice Tea, Ruffles gibi markaların ürünlerinde sunulan şifreleri okutarak hediyeler kazanabilirsiniz.

KazandıRio para puan nedir?

Kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL değerindedir. Para Puanlararınız hesabınızda birikmeye başlar ve hemen kullanabilirsiniz. Örneğin; alışverişinizde, ayın kampanyasına göre değişmekle birlikte, örneğin; %3 kampanyasıyla 3 TL (300 Para Puan) kazanırsınız.

Kapaklardaki internet nasıl yapılır?

Sınırları içinde kampanyalı Yedigün veya Fruko markalı ürünlerinden birini satın alıp ürün kapağı içerisindeki şifreyi cep telefonu bilgisiyle birlikte KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes her başarılı katılımları için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük (24 saat) 100 MB veya 250 MB internet

Coca Cola mı Pepsi mi?

Pepsi, Coca-Cola’ya göre daha fazla şeker, kafein ve kalori içerirken Coca-Cola ise Pepsi’ye göre biraz daha fazla sodyum içeriyor. Sonuç olarak Coca-Cola, dünya çapında Pepsi’ye göre daha fazla tercih edilse de bunun tattan ziyade şirketin başarılı pazarlama stratejisinden kaynaklandığı söylenebilir.

Pepsi 25 lt ne kadar?

2.5 lt5,56 TL/lt.

Coca-Cola hangi ülkeye ait?

Coca-Cola ve çeşitli alkolsüz içecek markalarının sahibi, merkezi ABD’nin Georgia Eyaleti’nde, Atlanta şehrinde bulunan çok uluslu şirket The Coca-Cola Company’dir. Markanın adı Kola fındığı, kafein kaynağı ve koka yaprakları isimlerinin birleşmesinden oluşmuştur.

Fruko hangi ülkeye ait?

Fruko, Türkiye’de 1967 yılında Tamek Holding (Tamek Gıda) tarafından kurulan gazoz markasıdır. 2002 Mart ayından itibaren PepsiCo’ya devredildi. Şirket ürünlerini “On yüz bin milyon baloncuk” sloganı ile tüketicilere sunmuştur.

Pepsi ve Coca-Cola aynı mı?

Zira Pepsi, Coca-Cola’ya göre daha fazla şeker, kafein ve kalori içerirken Coca-Cola ise Pepsi’ye göre biraz daha fazla sodyum içeriyor. İşte Pepsi’nin Coca-Cola’ya göre daha tatlı, Coca-Cola’nın ise Pepsi’ye göre daha asitli olmasının nedeni içeriklerindeki bu fark.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector