Spotify Para Ödenmezse Ne Olur?

Aylık ödeme alınamadığında Premium üyeliğini hemen kaybetmezsin. Sonraki birkaç gün boyunca ödeme almaya çalışırız. Ödeme bilgilerini Planın bölümünde yer alan hesap sayfandan kontrol edebilir veya güncelleyebilirsin.

Spotify 3 ay ücretsiz kullandıktan sonra iptal olur mu?

Premium planın sonraki fatura tarihine kadar iptal edilmez. Bu tarihten sonra hesabın ücretsiz plana geçer. Ücretsiz hesaba geçtiğinde çalma listelerin ve kaydettiğin müzikler sende kalır. Ayrıca oturum açabilir ve reklamlarla desteklenen içerikleri dinleyebilirsin.

Spotify geciken ödeme nasıl yapılır?

adresinde önce ‘teknik sorunlar’ başlığına sonrasında da ‘diğer’ başlığına tıklayın. son olarak çıkan sayfada ‘get help in english with live chat’e’ tıklayın. derdinizi anlatın. hemen blokeyi kaldırıyorlar ve ödemeniz sorunsuz oluyor.

Spotify kaç gün ücretsiz?

Bu 60 Günlük Ücretsiz Deneme Teklifi’ni sadece bir defa kullanabilirsiniz. Premium veya sınırsız hizmete abone olduysanız yahut 30 günlük veya 60 günlük ücretsiz denemeden önceden yararlandıysanız bu 60 Günlük Ücretsiz Deneme Teklifinden yararlanamazsınız. Spotify hizmeti bazı kişisel cihazlarda kullanılamayabilir.

Spotify iptal edilir mi?

Tanıtıcı Deneme Süreniz sona erdikten sonra Premium Hizmeti aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz takdirde yukarıdaki talimatları izleyerek, bunu yapabilirsiniz. Aylık kısmi abonelikler için hiçbir geri ödeme veya alacak kayıt etme yoktur. Spotify ileride aylık ücreti arttırdığı takdirde size bildirimde bulunacağız.

You might be interested:  Ziraat Atm Ne Kadar Para Yatırılabilir?

Spotify 3 ay deneme nasıl yapılır?

Spotify’ın 3 ay ücretsiz deneme kampanyası için kredi/banka kartı bilginizi sisteme girmeniz gerekiyor. İlk 3 ay herhangi bir ücret alınmayacak. 3 ay sonra devam etmek isterseniz aylık 17,99 TL olarak ücretlendirilecek.

Spotify hesabı kaç günde kapanır?

Eğer 2 hafta içerisinde Spotify hesabınıza tekrar giriş yapmaya çalışırsanız Spotify hesap kapatma işleminiz iptal olacaktır.

Spotify borcu nasıl ödenir?

Bulunduğun konumdaki ödeme yöntemlerini görmek için lütfen www.spotify.com/premium adresine git ve ödeme işlemine devam et.

Spotify Premium ödemelerini birçok farklı yöntemle yapabilirsin:

 1. Kredi/banka kartı
 2. Ön ödemeli kartlar.
 3. PayPal.
 4. Hediye kartları
 5. Cep telefonu faturanla öde.
 6. Kullandıkça öde.

Spotify mobil ödeme nasıl yapılır?

Fatura ile ödeme seçeneği Spotify’ın sadece Bireysel ve Duo paketlerinde geçerlidir. Bireysel ve Duo planları için “DİĞER ÖDEME SEÇENEKLERİ” ne tıklanır. Cep telefonu faturanla öde seçilir ardından Operatör seçilir ve telefon numarası girilir. “ÖDEME YAP” butonuna basılır ve gelen SMS ile ilgili alan doldurulur.

Spotify uygulamada ödeme nasıl yapılır?

telefon veya internet hizmet sağlayıcın) üzerinden kaydolduysan üyeliğini onlar yönetir.

Ödeme bilgilerini güncellemek veya değiştirmek için:

 1. Hesap sayfanda oturum aç.
 2. Planın altında, ödeme yönteminin yanındaki GÜNCELLE’ye tıkla.
 3. Yeni bir ödeme yöntemi gir.

Spotify ücretsiz kullanılabilir mi?

Spotify, dünya çapında milyonlarca şarkıya ve videoya anında erişebilmeyi sağlayan dijital bir müzik, podcast ve video platformudur. Spotify ücretsiz kullanıma sunulurken bazı seçenekler için erişim öncesinde ödeme yapılması gerekir. Spotify ücretli kullanım için ise Premiun üyelik satın almak gerekmektedir.

Spotify öğrenci kaç ay ücretsiz?

Öğrenciler 1 aylık ücretsiz Premium edinebilir

Teklif yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

You might be interested:  Masterchef Yarışmacılar Ne Kadar Para Alıyor?

Spotify ne kadar 2022?

Premium’unu seç

Sonra ayda 17,99 TL. Hüküm ve koşullar geçerlidir. Sadece Premium’u henüz denememiş kullanıcılar yararlanabilir. Teklif 12 Mayıs 2022 tarihinde sona erecek.

Spotify nasıl iptal ederim?

SPOTİFY NASIL KAPATILIR? Spotify hesap silme işlemi için yapmanız gereken ilk önce https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/ sayfasına gidini Daha sonra ‘İletişim Formu’ seçeneğine tıklayınız. Ekranınıza gelen sayfada ‘Hesap’ butonuna tıklayın. Ardından ‘Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum’ bölümüne tıklayın.

Spotify aboneliği nasıl iptal edilir?

http://spotify.com/account sayfasında oturum açmalısınız.

 1. Planın altında bulunan PLANI DEĞİŞTİR seçeneğine tıklayınız.
 2. Spotify Free seçeneğine in ve PREMIUM’U İPTAL ET seçeneğine tıklayınız. ( Hepsi bu kadar)

Spotify Premium iptal edersem ne olur?

Spotify Premium üyelik iptali tamamlandıktan sonra, hesabınız bir sonraki faturalandırma tarihine kadar aktif kalmaya devam eder. Yani o tarihe kadar kullanabilirsiniz, ancak sonrasında otomatik olarak ücretsiz sürüme düşecek ve kısıtlamalara maruz kalmaya başlayacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector