Telefona Nasıl Para Yüklenir?

Cep telefonunuzdan kısa mesaj (SMS) ile TL yüklemek için kayıt yaptırdıktan sonra, hattınıza yükleme yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne YÜKLE yazıp boşluk bırakın. Ardından yükleme yapmak istediğiniz tutarı yazarak 4423’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Yükleme Kartları

  1. 50 TL.
  2. 100 TL.
  3. 200 TL.

Hat kapanmasın diye en az kaç TL?

Hattınızı kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınızı aldıktan sonra ilk 185 gün içerisinde 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir. İlk 185 gün içerisinde bu işlemlerden birinin yapılmaması durumunda, hattınız aramaya, mesaj göndermeye ve diğer hizmetlere kapanır.

En az kaç TL yüklenir?

Kontör devri bitiyor, kuruş dönemi başlıyor. Eskiden telefona en az 20 liralık kontör yükleniyordu, şimdi ise bunun çok altı Kontörlü hatlar yarından itibaren tarih oluyor. Yapılan değişiklikle 1 Nisan’dan itibaren ön ödemeli hat aboneleri hatlarına kontör yerine “TL” yükleyecek.

Iş Bankası Cebe TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Tek Seferlik Yükleme

İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden, İşCep uygulamasından ve Bankamatiklerimizden Faturasız Hat Ödemeleri menüsünden farklı yükleme seçeneklerinden size uygun olanı seçerek BimCELL için dilediğiniz kadar yükleme işlemi yapabilirsiniz.

You might be interested:  Yapi Kredi Bankamatikten Para Nasil Cekilir?

6 ay kontör Yüklemezsem ne olur Turkcell?

Bu 185 gün süresince tekrar TL yüklenmezse 92 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz.

3 ay kontör Yüklemezsem ne olur?

184 gün sonunda tekrar TL yüklenmezse hattınız pasif dönem olarak adlandırılan 92 günlük pasif sonunda iptal edilir.

Türk Telekom para yükleme en az kaç?

31.01.2020 tarihi itibariyle, tüm kanallardan yapılan yüklemeler için alt limit 35 TL olarak güncellenmiştir. Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Türk Telekom için, değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri büyük önem taşımaktadır.

Türk Telekom en az kac TL yuklenir?

Avea Türk Telekom 10 ve 15 TL olan en az yükleme sınırını 20 TL yaptı.

Hattıma TL nasıl yüklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Cebe TL yükleme nedir?

Ziraat Bankası cebe TL yükleme seçeneği; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mobil hat kullanıcılarının hesaplarındaki bakiye ile mobil hatlarına TL veya bakiye yüklemelerine olanak sağlar.

Cebe havale gelen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Turkcell Kontör Yüklemezsem ne olur?

· Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz. · Yarı aktif dönem sonunda, eğer hediye edilen bakiyelerin tamamını harcadı iseniz ve 0 TL üzerinde bakiyeniz var ise yarı aktif döneminiz 30 gün daha uzatılır.

You might be interested:  Rusya'Ya Para Nasıl Gönderilir?

Hattın ne zaman kapanacağını nasıl öğrenebilirim?

Ayrıca, cep telefonunuzdan *166*5# yazdıktan sonra arama tuşuna basarak da kullanım dönemlerinizi sorgulayabilirsiniz. ‘Hazır Kart kullanım dönemleriniz en kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilecektir.’ şeklinde bir mesajın ardından gelen SMS ile kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Iptal edilen hat kaç günde kapanır?

Yazılı talebin şirkete ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hat iptali gerçekleşecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector