Trendyol Cüzdana Para Ne Zaman Gelir?

Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol 10 TL yükle 10 TL kazan nedir?

Uygulama üzerinden cüzdan hesabınıza girdiğinizde ”Cüzdana özel avantajlarım” kısmında eğer 10 TL yükle 10 Trendyol Parası kazan ibaresi yer alıyor ise sizde bu kampanyaya katılarak 10 Trendyol Parası kazanabilirsiniz. Kampanya Trendyol Cüzdanım kısmında gözüküyorsa yüklemeniz halinde kazanabilirsiniz.

1 Trendyol para kaç TL?

Normal kullanımlarda yapılan her alışveriş için %1 trendyol cüzdan para alınır. Aynı zamanda her 100 TL ve üzerin cüzdan yüklemesi yapıldığında 1 TL trendyol para kazanılır. Buna göre 200 TL yüklemelerde 2 TL, 500 TL yüklemelerde ise 5 TL hediye para alınacaktır.

Trendyol cüzdan ödemesi nasıl yapılır?

Cüzdanınızla ödeme yapmak için de ödeme aşamasında ‘Ödeme seçenekleri’ kısmında bulunan ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğini seçerek ödemeyi gerçekleştirmeniz mümkündür. Trendyol Cüzdanım ile alışveriş yapmak için alışveriş sepetinizdeki toplam tutar kadar paranın hesabınızda tanımlı olması gerekiyor.

Trendyol cüzdana en az kaç tl yüklenir?

Trendyol cüzdanı 750 TL ile sınırlıyor. Hadi ® yükleme sınırlamasını anladık, sepeti de 750 TL ile sınırlamamızı istiyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Trendyol 10 TL cüzdan nasil kullanılır?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdan en fazla kaç TL yüklenir?

Kredi kartı veya banka kartınızdan belirli bir tutarda para yükleyerek alışveriş yapmanızı sağlayan yeni bir ödeme aracıdır. Kartınızı kaydetmeden Trendyol Cüzdanım hesabınıza en fazla 1250 TL’ ye kadar yükleme yapabilirsiniz.

Trendyol cüzdan 20 TL Nasıl Kullanılır?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

Trendyol 100 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle, ‘Ürün detay’ sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz. Sonra da ilk adım olarak ürünü sepete ekleyin. Daha sonra, sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın.

Trendyol cüzdan ile ödeme nedir?

Trendyol Cüzdanım, yeni geliştirilmiş olan hızlı ödeme yöntemidir. Yani alışveriş esnasında sepetinize ürünleri ekleyip ve her defasında tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmenizi gerektirmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector