Turabi Ne Kadar Para Kazandı?

Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum – Son Dakika Magazin Haberleri.

Turabi kazandığı parayla ne yaptı?

Katıldığı The Challenge yarışmasında birinci olan 5 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, kazandığı parayı ailesine verdiğini ve annesine Mersin’de bir ev aldığını söyledi.

Turabi Kimdir Nereli?

Turabi Çamkıran, 3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin’de doğdu. Aslen Kahramanmaraş Afşin’lidir. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’ne gitti ancak bitiremedi, liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirdi. Gençliğinden beri hem breakdance hem de muay thai dövüş sanatıyla ilgilendi.

Turabi şu anda ne yapıyor?

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, yeni projelerinden bahsetti. Çamkıran, ABD’li eğlence şirketi WWE ile anlaştığını ayrıca, YouTube’da yeni bir projeye başladığını da takipçileriyle paylaştı.

Turabi nerede ikamet ediyor?

Survivor yarışmasında birinci olduktan sonra verdiği bir röportajda, en büyük hayalinin oyunculuk yapmak ve spor salonu açmak olduğunu dile getiren Turabi Çamkıran, kazandığı para ödülüyle İstanbul’da ev satın aldığını, bir kısmını ise Mersin’deki babasına verdiğini söyledi.

Turabi hangi sporu yapıyor?

Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü.

Turabi nereli kürt mu?

Turabi Çamkıran (3 Temmuz 1987, Mersin), Türk oyuncu, dansçı ve dövüşçü. 3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin’de doğdu. Aslen Kahramanmaraş Afşin’lidir.

You might be interested:  Medieval Total War 2 Para Nasıl Kazanılır?

Turabi cam kıran Alevi mi?

aslen maraslidir, mersinde büyümüstür. bir alevi olarak survivor daki hareketlerinden dolayi utandigim kisidir.

Turabi Hangi seneler şampiyon oldu?

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katıldı. 2014 Survivor Gönüllüler takımında yer aldı şampiyon oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector