Ünlüler Instagramdan Ne Kadar Para Kazanıyor?

Dünyada Instagram üzerinden en pahalı reklam satışı gerçekleştiren isim 110 milyonu aşkın takipçisi ile Kylie Jenner olurken ikinci sırada ise Selena Gomez bulunuyor. Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ise 133 milyon takipçisine karşılık post başına 750.000 dolar ile en çok kazanan isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

 • Selena Gomez, 241 milyon takipçi – gönderi başına 1,46 milyon dolar. Kim Kardashian, 232 milyon takipçi – gönderi başına 1,41 milyon dolar. Lionel Messi, 224 milyon takipçi – gönderi başına 1,16 milyon dolar.
 • Kendall Jenner, 172 milyon takipçi – gönderi başına 1,05 milyon dolar. cristiano ronaldo. the rock.
 • Ünlüler Instagram’da nasıl para kazanıyor?

  Milyonluk takipçileri bulunan ünlü isimler, markalar ile anlaşmalar yapıyor, paylaştıkları fotoğraf başına dudak uçuklatan rakamlar alıyorlar.

  Instagram 10 bin takipçisi olan ne kadar kazanır?

  Büyüttüğünüz hesapları, işletmelere ya da kişilere satarak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Buradan alacağınız para, hesabın takipçi kitlesine ve kalitesine göre değişebilmektedir. Bazı 10 bin takipçili hesaplar 300 TL’ye satılabilirken, bazı hesaplar ise 1500-2000 TL’ye satılabilmektedir.

  Instagram kazancı ne kadar?

  Instagram’da genel olarak aylık 1 veya 2 reklam aldığında ortalama 25.000 – 120.000 TL arası kazanıyor. Yani ayda 2 kez reklam alırsa en düşük 50.000 en yüksek 240.000 TL kazanç elde ediyor.

  You might be interested:  Almanya Vizesi Için Banka Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

  Kylie Jenner kaç para kazanıyor?

  İkinci sırada ise Kylie Jenner yer alıyor. Jenner, Forbes’a göre geçen yıl en çok kazanan kişi ve tüm zamanların en zengin kişisi listesinde de önemli bir başarı yakalamış durumda. Jenner, 181 milyon takipçiyle, paylaşım başına 986 bin dolar kazanıyor.

  Instagram 1000 takipçi kaç TL?

  1000 adet instagram takipçisi : 40 tl

  Fakat aktiflik garantimiz, veya profillerin kalitesi hakkında bir garantimiz yoktur. Takipçileriniz ödemeniz onaylandıktan sonra instagram profilinize gönderimi başlatılır. Türk takipçiler ise gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

  Instagramda en çok takipçisi olan ne kadar kazanır?

  Instagram’ın kendi marka hesabı 391 milyondan fazla takipçiye sahip hesaptır. National Geographic, 155 milyon takipçisi ile en çok takip edilen ikinci marka hesabıdır.

  Tüm zamanlar.

  Sıra 1
  Kullanıcı adı @instagram
  Sahibi Instagram
  Takipçi sayısı (milyon) 422
  Meslek Sosyal medya platformu

  10 bin takipçi kaç TL?

  İnstagram hesabınız için satın alacağınız 10.000 Takipçi 200 TL’dir.

  100 bin takipcisi olan Youtuber ne kadar kazanır?

  Ortalama bazında 100 bin takipçisi olan bir YouTube kanalı ayda 2000 TL civarında bir gelir elde edebiliyor.

  Instagram nasıl para kazandırıyor?

  Instagram’ı ticari amaçlı kullanan kişi ve işletmelerin bir bölümü işletmeleri için ürün, hizmet ve kampanya tanıtımı yaparak para kazanmayı hedeflerken kişisel olarak kullanan kişiler ise markalar ile iş birliği yaparak gelir elde ediyor.

  Instagram izlenmeden para kazanılıyor mu?

  Yani Instagram’da belli bir seviyenin üzerinde takipçi kitlesi olan hesaplar, markalardan reklam için ücret alabiliyorlar. Kısacası sizde Instagram üzerinden para kazanmak için birçok markayla iş birliği yapabilirsiniz. Bir markayla reklam anlaşması yaptığınız takdirde o marka size reklam için para öder.

  YouTube 1 milyon takipçi ne kadar para alıyor?

  Business Insider, 1 milyon izlenmeye sahip videolara sahip YouTuber’larla konuştu. Aylık kazanç, içerik türüne ve izleyici kitlesine bağlı olarak yaklaşık üç bin 400 ile 40 bin dolar arasında değişti.

  You might be interested:  Gbp Hangi Ülkenin Para Birimidir?

  Hangi ünlü ayda ne kadar kazanıyor?

  Haber kaldığı yerden devam ediyor.

 • Kıvanç Tatlıtuğ: 200 bin TL, aylık 800 bin TL.
 • Kenan İmirzalıoğlu: 200 bin TL, aylık 800 bin TL.
 • Can Yaman: 100 bin TL, aylık 400 bin TL.
 • Beren Saat: 150 bin TL, aylık 600 bin TL.
 • Fahriye Evcen: 150 bin TL, aylık 600 bin TL.
 • Serenay Sarıkaya: 150 bin TL, aylık 600 bin TL.
 • Kendall Jenner yılda ne kadar kazanıyor?

  Süper model Kendall Jenner, pek çok ünlü markayla çalışarak servetine servet katıyor. Marc Jacobs, Estee Lauder, Fendi ve Calvin Klein gibi markalarla işbirliği yapan Jenner’ın 4 milyon dolar gelir elde ettiği öne sürülüyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector