Yapı Kredi Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası Kartsız Para Yatırma

 • Öncelikle bir Yapı Kredi Bankası ATM’sine giderek ekranda görünen “Kartsız İşlem” seçeneğine tıklayın ve kartsız işlem menüsüne giriş yapın.
 • Açılan menüde yer alan “Para Yatırma” başlığına tıklayın.
 • Yönlendirildiğiniz yeni sayfada sizden T.C.
 • Geldiğiniz yeni sayfada “Diğer Ödeme” seçeneğini tıklayın.
 • Hesabınıza QR Kod ile para yatırmak için;

  1. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan ‘Para Çek/Yatır’ butonuna basın.
  2. Para Yatır sekmesinden para yatıracağınız hesabınızı seçin.

  Yapı Kredi hesabıma nasıl para yatırabilirim?

  Döviz para çekme ve yatırma işlemlerinizi artık Yapı Kredi Döviz ATM’lerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Döviz ATM’lerimizden kartınıza bağlı EUR ve USD hesaplarınızdan para çekebilirsiniz. Kendi hesabınıza ya da bir başka Yapı Kredi hesabına EUR, USD ve GBP döviz cinsinden para yatırabilirsiniz.

  Yapı Kredi ATM nasıl kullanılır?

  Yapı Kredi Mobil Bankacılık kullanıcısıysanız, Yapı Kredi Mobil’i kullanarak ATM’ye dokunmadan, ATM üzerindeki QR kodu, mobil şube ekranında açılan kameraya okutarak para yatırma, para çekme, cebe havale para çekme, nakit avans ve taksitli nakit avans işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Yapı Kredi başka hesaba para yatırma nasıl yapılır?

  Para Yatırma ve Havale işleminde İşlem Açıklaması girebilir miyim? ATM’lerimizde kartlı / kartsız para yatırma ve başkasının hesabına havale işlemlerinde alıcının hesap hareketlerinde görünmek üzere işlem açıklamasını ATM üzerindeki klavyeden ya da ekranda çıkan sanal klavyeden yazabilirsiniz.

  You might be interested:  Rüyada Yeşil Para Görmek Ne Anlama Gelir?

  Bankamatikten kendi hesabıma nasıl para yatırılır?

  1. İlk önce ATM’deki ‘GİRİŞ’ tuşuna basılır.
  2. Kartsız İşlemler ana menüsünden ‘Hesaba Para Yatırma’ işlemi seçilir.
  3. Parayı yatıracak kişi, gelen ekrandan kendi cep telefonu numarasını¹ girer.
  4. Para yatırılacak hesabın numarası² ve ‘Şube Kodu’ girilerek ‘Evet’ seçeneği seçilir.

  Kredi kartına hesap bağlamak ne demek?

  Kredi kartınıza hesabınızı bağlayarak; Vadesiz hesabınızdan kredi kartınıza ödeme yapabilir. Hesabınızdan para çekip, hesabınıza para yatırabilir. Havale ve eft gibi daha birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Kredi ödemesi Atmden yapılır mı?

  Kredi kartınız yanınızda değilse ve ATM üzerinden borcunuzu ödemek istiyorsanız T.C. kimlik numaranız veya ilgili kartın bilgileri ile borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için öncelikle ilgili ATM’den kartsız işlem seçeneğini tıklayarak T.C. kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapmanız gerekir.

  ATM de para nasıl çekilir?

  İnternet veya mobil şubeye giriş bilgilerinizle erişiniz. En yakın ATM’ye girin ve ATM ekranından kartsız işlemler menüsünü seçin. Kartsız işlemler menüsünü seçtikten sonra, telefonunuzdan ATM’den kartsız para çekme menüsünü bulun ve çekmek istediğiniz tutarı girin.

  ATM işlemleri nasıl yapılır?

  ATM’den kartsız ödemelerde şu adımlar takip edilebilir:

  1. Girişe tıkladıktan sonra kartsız işlemler seçilir.
  2. Ödemeler menüsüne tıklanır.
  3. Ödeme yapılacak kurum, kuruluş, fatura, kredi, kredi kartı vb. seçilir.
  4. İstenen bilgiler (T.C.
  5. Ödenecek tutar tuşlanır ya da ekrandan seçilir.
  6. Para yatırma bölmesine ücret yatırılır.

  IBAN numarası ile nasıl para yatırılır?

  IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

  Başka bankaya havale ne zaman geçer?

  Havale işlemlerinde alıcının ve göndericinin vadesiz hesapları aynı bankada ise gün ve saat fark etmeksizin yapılan tüm para transferleri anında hesaba geçmektedir. Havale aynı bankalar arası olduğu sürece 7/24 yapılabilmektedir. Hesaplara gönderilen tüm ödemeler, bankaların yoğunluğuna göre bazen gecikebilmektedir.

  You might be interested:  Yks Bankaya Para Nasıl Yatırılır?

  Yapı Kredi Bankası havale ücreti ne kadar?

  TL Havale Hesaptan isme Şube Aynı ücret geçerlidir. 30 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme Çağrı Merkezi Aynı ücret geçerlidir. 18 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme İnternet İşlem ücreti alınmayacaktır. 1,2 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme Mobil İşlem ücreti alınmayacaktır.

  Kendi banka kartına nasıl para yatırılır?

  Öncelikle ATM’deki “GİRİŞ” seçeneği seçilir. Kartsız İşlemler ana menüsünden “Hesaba Para Yatırma” adımı seçilir. Parayı yatıracak kişi, beliren ekran üzerinden kendi cep telefonu numarasını girer. Para gönderimi gerçekleşmesi istenen hesabın numarası ve “Şube Kodu” yazılarak “Evet” tuşuna basılır.

  Kendi hesabıma nasıl para yatırılır?

  Para yatıran kişinin T.C. kimlik numarası ve telefon numarası istenir. Para yatırılacak hesaba ait hesap numarası ya da IBAN numarası ile işlem yapılabilir. Açıklama girildikten sonra para yatırma bölmesine para koyulur.

  Ziraat hesabıma nasıl para yatırabilirim?

  1) ”GİRİŞ” tuşuna basınız, 2) Menüden Başkasının Hesabına Para Yatırma seçeneğini seçin. 3) TC Kimlik Numaranızı yazın. 5) Gelen onay ekranında, para yatırmak istediğiniz hesap numarası ve hesap sahibini kontrol ederek EVET tuşuna basın.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector