Ziraat Bank Kartımda Ne Kadar Para Var?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

4747 SMS ücreti ne kadar?

Ziraat Bankası’nın sitesinde ücretsiz denilen 4747 SMS resimde de görüldüğü üzere Turkcell faturama mesaj başı 1 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Banka kartımda kaç TL var?

SMS Bankacılığı ile 7 gün 24 saat şubeye gitmeden bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Banka kayıtlarında yer alan cep telefonunuz ile BAKIYE yazıp 4747’ye kısa mesaj olarak göndererek ilk 10 hesabınıza ait bakiye detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası 4747 ücretli mi?

Ziraat Bankası kredi kartımı limit artırmak üzere 4747 üzerinden SMS ile talepte bulumdum. Ziraat Bankası konu ile alakalı ‘1 SMS ücreti servis sağlayıcı operatör tarafından ücretlendirilir. Bankamız tarafından ücret alınmamaktadır’ diye açıklama yapmış. 100 SMS her yöne mesaj hakkım var.

Ziraat Bankası bakiye sorgulama internetten nasıl öğrenilir?

İnternetten hesap bakiyesi öğrenme için www.ziraat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bireysel internet şubesine giriş yaptığınızda hesap bakiyesi ve kullanılabilir bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz.

4757 mesaj ücreti ne kadar?

4757 ye gönderilen smsler ücretsiz.

Ziraat Bankası hesap dökümü nasıl alınır?

Bu bilgilere erişmek için öncelikle yapmanız gereken, telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapmaktır. Ardından mesaj bölümüne KKESKTRE yazıp boşluk bırakıp, KREDI KARTI SON ALTI HANESI (sayıyla) yazıp, 4747’ye SMS göndermektir.

You might be interested:  Mehmet Aydın Ne Kadar Para Çaldı?

Banka kartımda ne kadar var Vakıfbank?

Hesabınızda ki bakiyeyi sorgulamak için telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar bölümüne giriniz ve BAKIYE + BOŞLUK + Hesap Numarası yazıp 5724’e SMS göndererek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

4757 Ziraat mi?

Ziraat Bankası 4747 SMS bankacılığı ve 4757 SMS bankacılığı ile şubelere gitmeden, ATM arama uğraşına girmeden ve internet bankacılığıyla zaman kaybetmeden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tc’ye para yattığını nasıl öğrenebilirim Ziraat Bankası?

Bunun için yapmanız gereken T.C. Ziraat Bankası’nın İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapmaktır. Sisteme giriş yapmanızın ardından “Hesaplarım” kısmına ya da “Hesap Bilgilerim” kısmına girerek hesaplarınıza dair detayları ve bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

4747 hangi bankaya ait?

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan SMS bankacılığı uygulaması ile hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı banka şubelerine gitmeden halledebilirsiniz. 4747 numarası üzerinden hizmet vermekte olan SMS bankacılığı ile 7 gün 24 saat boyunca şubeye uğramadan her nerede olursanız olun bütün hesaplarınıza erişim

E devlet hesabımda ne kadar para var?

Bulunan Banka Sorgulama” isimli e-Devlet Kapısı hizmetiyle kolayca öğrenebilirsiniz. e-Devlet Kapısı Hizmetleri için www.turkiye.gov.tr adresine girdikten sonra sitedeki arama çubuğuna “Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama” yazarak bu hizmete ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası E cüzdan nedir?

Online alışveriş yapanların sıkça tercih ettiği dijital cüzdan; bankalara ait hesap kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kartların tek bir yerde tanımlanarak oluşturulan ve e-Ticaret işlemleri sırasında ilgili bilgileri otomatik olarak sağlayan elektronik sistemdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector