Zulaya Para Nasıl Yüklenir?

Zula’ya Nasıl Para Yatırılır?

  1. 1- Resmi sayfa üzerinden Zula hesabına giriş yap.
  2. 2- “ZA Yükle” seçeneğine tıkla.
  3. 3- Zula Altını paketini seç.
  4. 4- “ininal Ödeme” yöntemini seç.
  5. 5- İlgili form ve sözleşmeleri okuyarak ve onaylayarak devam et.
  6. 6- “ininal Kart” bilgilerini girerek devam et.

3000 za kaç TL?

3.000 Zula Altını Steam’de ve Zula Mobil’de geçmez. 12.00 TL
Bonus : 3.00 TL Adet:
34.000 Zula Altını Steam’de ve Zula Mobil’de geçmez. 120.00 TL
Bonus : 6.00 TL Adet:
70.000 Zula Altını Steam’de ve Zula Mobil’de geçmez. 240.00 TL

Zula parası kaç TL?

16.250 Zula Altını 35.00 TL’dir.

Kazandırio zula kodu nasıl kullanılır?

KAZANDIRİO İLE HER ŞİFREYE ÇOK ÖZEL KAZANDIRİO KASASI HEDİYE! Boş Yok! İbaresi bulunan tüm Lay’s, Ruffles, Doritos, Cheetos ve Çerezza paketlerinden çıkan şifreni KazandıRio uygulamasında okut, hediye olarak Zula Oyun’u seç, çıkan kodu hesap. zulaoyun.com/kazandırio adresine gir!

Epin kodu nasıl yazılır?

Epinler genellikle oyun içerisinden veya oyun firmasına ait mikrositeler üzerinden kullanılarak oyun parasına dönüştürülür. E-pin; sadece harf veya rakamlardan olabilir ya da harf-rakam karışık biçimde üretilebilmektedir. Örnek epin: EFFD-65VZ-P1S4-Z8L4.

3000 Zula altınına ne alınır?

3.000 Zula Altın ile oyun içerisnde silah, cephanelik, bombalar, ekipman, bıçaklar ve diğer eşyaları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda silah yükseltmek için gerekli materyalleri de satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Elazığ Depreminde Acun Ne Kadar Para Topladı?

Zula pass kaç za?

Takma adına özel spreyler kazandıran Özel Sprey Kasası, efsanevi desteler, favori kasaların, en sevdiğin karakterler, ekstralar ve daha fazlası yeni Zula Pass’te seni bekliyor! 4990 ZA’ya sahip olabileceğin Zula Pass’i hemen keşfet, yüzbinlerce Zula Altını değerinde ödüllerin sahibi ol!

Zula Steam kaç TL?

Goldbar

Ürün Fiyat Satın Al
5 Euro Steam Cüzdan Kodu 5 Euro Steam Cüzdan Kodu 88,00 TL Hemen Al
10 Euro Steam Cüzdan Kodu 10 Euro Steam Cüzdan Kodu 176,00 TL Hemen Al
20 Euro Steam Cüzdan Kodu 20 Euro Steam Cüzdan Kodu 351,00 TL Hemen Al
50 Euro Steam Cüzdan Kodu 50 Euro Steam Cüzdan Kodu 870,00 TL Hemen Al

Turkcell Zula 10 TL Nasıl Kullanılır?

9 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında ZULA yazıp 5955’e gönderdikten sonra Turkcell Mobil Ödeme ile Zula’da tek seferde 50 TL ve üzerinde harcama yapan bireysel Turkcell müşterilerine 1 hafta geçerli 10 TL hediye edilecektir.

Zula pass kaç altın?

Paycell Kart’la, Zula Oyun’da tek seferde yapılan 10 TL ve üzeri harcamalar dahil edilecektir. Kazanılacak ödül 9.900 Zula Altını değerinde Zula Pass’tir.

Pepsi kazandırıyor nasıl kullanılır?

Kazandığınız Pepsi Paraları kampanyaya katılmayı kabul eden ve KazandıRio İş uygulamasını kullanan bir perakende satış noktasına giderek yapacağınız 1L Pepsi, Yedigün veya Fruko Cool Lime alımınızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Satış noktaları kampanyalara katılmakta özgür olup, Pepsi-Cola Servis ve Dağıtım LTD.

E-pin ve cüzdan kodu nedir?

Oyunlar içerisinde satın alımların yapılabilmesi için e-pin aktif etme işlemi yapılmalıdır. Steam cüzdan sistemleri ile oyuncular bakiye yüklemesi yapabilmektedir. Verilen kodların aktif edilmesi ile oyun içerisindeki mağazalardan oyuna özel sanal para birimleri ile satın alımlar yapılarak ilerleme sağlanabilmektedir.

You might be interested:  Ptt Karta Para Nasıl Yatırılır?

E-Pin Kart kodu nedir?

Epin, (Electronic Personal Identification Numbee) bir ödeme yöntemidir. Epin kodları harf ve rakamlardan oluşmakta olup 8, 12, 16 gibi haneden oluşabilir. Örnek: 412S-ER56- 9138-G8C1 Bir çok online oyun tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Free Fire e-pin nasıl kullanılır?

Free Fire oyununa kayıt olduğunuz mail ve şifre ile oyun hesabınıza giriş yapın. Eşya Kodu Talebi alanına 12 haneli promo kodunuzu girin. Onayla butonuna tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector