Açıköğretim Para Yatırma Hangi Banka?

AÖF kayıt yenileme ücretlerinin nereden nasıl yatırılacağı merak ediliyor. AÖF kayıt yenileme ücreti; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir.

Açıköğretim kayıt ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2021-2022 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet

Açıköğretim kayıt ücreti nasıl yatırılır?

Öğrenci adayı, T.C. Kimlik numarasını beyan ederek Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya Halk Bankasının herhangi bir şubesine giderek Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, MEB Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü hesabına, 30 TL ödeyecek ve dekontu muhafaza edecektir.

Açık Lise para yatırma hangi bankalar 2021?

Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankasının internet bankacılığını kullanarak kayıt yenileme sınav ücretini yatırabilirsiniz. Tahsilat esnasında adaylardan talep edilen telefon numarasının mümkün olduğunca adaya ait ve doğru olması zorunludur. ediniz.

Açıköğretim para yatırma hangi ATM?

AÖF KAYIT ÜCRETLERİ YATIRILACAK BANKALAR

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine T.C. kimlik numaranız ile kayıt yaptıracağınız kayıt türü – program belirterek ödemenizi gerçekleştiriniz.

You might be interested:  Kosgeb Den Para Nasıl Alınır?

AÖL para yatırma Hangi banka 2022?

Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankasının internet bankacılığını kullanarak kayıt yenileme sınav ücretini yatırabilirsiniz.

AÖL para yatırma işlemi nasıl yapılır?

AÖL kayıt para yatırma işlemleri nasıl yapılır?

  1. GİRİŞ tuşuna basınız.
  2. Dil seçeneklerinden TÜRKÇE tuşuna basınız.
  3. Ana sayfadan ÖDEME İŞLEMLERİ tuşuna basınız.
  4. EĞİTİM ÖDEMELERİ tuşuna basınız.
  5. Karşınıza gelen seçeneklerden MEB ÖDEMELERİ ni seçiniz.
  6. Ödeme yapmak istediğiniz sınav türünü seçiniz.

Açık Öğretim ödemesi nasıl yapılır 2022?

Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 18 Şubat 2022 tarihinde Kredi Kartı, İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir.

AÖL kayıt yenileme 3 dönem 2022 ne zaman?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı 3’üncü dönem sınavları için Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 11 Nisan – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında olacak.

2021 2022 açık lise kayıtları ne zaman başlıyor?

AÖL kayıt yenileme nereden, nasıl yapılıyor? İşte son gün AÇIK LİSE KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN? Açık Öğretim Lisesi 2021-2 Dönemi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 27 Aralık 2021 günü başlayıp 8 Şubat 2022 günü mesai bitiminde sona erecek.

AÖL 2022 kayıt yenileme ne zaman?

1) Açık Öğretim Lisesi 2021-2 Dönemi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 27 ARALIK 2021 – 11 ŞUBAT 2022 günü mesai bitiminde sona erecektir.

Ziraat Bankası AÖF Harç yatırma nasıl yapılır?

ATM’den para yatırmak için Ziraat Bankası ATM’lerinden ödeme işlemleri adımını seçmeniz gerekmektir. Ödeme işlemlerinin ardından Eğitim/Sınav ödemeleri – Üniversite ödemeleri – Anlaşmalı Üniversite ödemeleri adımlarını izleyerek çıkan ekrana ödeme yapacağınız üniversitenin il plaka kodunu giriyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector