Akbank Artı Para Nasıl Iptal Edilir?

Akbank Artı Para başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Bunun için Akbank’ın web sitesini ziyaret etmek yeterli. TC kimlik numarasını ve cep telefonunu yazarak kısa başvuru formunu Akbank’a internet üzerinden gönderenler Artı Para başvurusu yapmış oluyorlar.

Artı parayı ödemezsem ne olur?

Artı Para kullanımınıza bağlı geri ödemelerinizi Akbank hesap özetinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Asgari tutarın son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda Artı Para krediniz gecikmeli hale gelir, Artı Paranızın kullanıma açık kalması için 14 gün içinde asgari tutarın ödenmesi gerekir.

Akbank artı para geri ödemesi nasıl yapılır?

Nasıl Geri Öderim? Ödeme bilgileriniz kullandırım anında size iletilecektir. Böylece, hangi tarihte ne kadar ödeme yapacağınızı kullandırımda göreceksiniz. Dilerseniz ödeme bilgilerinize Akbank İnternet ya da Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Akbank artı para ne zaman ödenir?

Ödeme planınızdaki taksitler mevcut Artı Para faiz oranı ile oluşacaktır. Taksit başlangıcı kredi kullandırımını takip eden ayın 15’inde olacaktır. Bu sebeple ilk taksit tutarı diğer taksitlerden yüksek veya düşük olabilir. Taksitler her ayın 15.’inde aşağıdaki şekilde ödenir.

Akbank artı para ne işe yarar?

Akbank Artı Para, hesabınızda yeterli bakiye olmadığında acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir mevduat hesabıdır. Artı para hesabınız ile; Akbank şube ve ATM’lerinden nakit para çekebilir. Mevduat hesap kartınızla alışveriş yapabilir.

Ek hesap borcu nasıl ödenir?

Ek Hesap borcumu nasıl öderim? Ek Hesap’tan kullanılan tutar, diğer bir deyişle anapara borcu, vadesiz hesabınıza para girişi olduğunda hesabınızdan otomatik olarak kesilir. Faiz tutarınız ise Ek Hesap açılışı sırasında belirlemiş olduğunuz faiz ödeme gününde yine hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

You might be interested:  Türkiye'Den Almanya'Ya Ne Kadar Para Getirebilirim?

Artı para kredi notunu düşürür mü?

Artı para (KMH) ödemeleri, Bir gün gecikme bile kredi notunda geç ödeme olarak algılanır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi ödemelerinden herhangi birinin son ödeme tarihi bir gün geciktirilse bile kredi notuna “geç ödeme” olarak yansır. Kredi notunda bir geç ödeme ise kredi notunu 200 puana kadar düşürebilir.

Akbank Taksitli nakit Avans Ödemesi nasıl yapılır?

Taksitli Avans’ınızı;

  1. 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayıp, kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra ‘Kredi Kartı’ menüsünden 3’ü tuşlayabilir,
  2. Axess Mobil(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)’de ‘Kartlar’ menüsünden ‘Taksitli Avans’ı tıklayabilir,

Ek para limiti nedir?

Ekpara, Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir kredi limitidir. Ekpara limitiniz Vadesiz TL hesabınıza tanımlandıktan sonra, bu hesabınızdan yaptığınız işlemleriniz için, hesap bakiyenizin yetersiz olması durumunda Ekpara limitiniz kullanılır.

KMH günlük faizi ne kadar?

KMH Faizi Nedir? 1 Ocak 2022 tarihinden geçerli olmak üzere KMH kullanımı için yasal olarak uygulanabilecek en yüksek faiz oranı aylık %1,80’dir. KMH’ın gecikmesi durumunda uygulanabilecek en yüksek faiz ise aylık %2,10’dur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector