Axess Chip Para Nerede Kullanılır 2019?

Axess kredi kartınız ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız chip paralarınızı, internet üzerinden satış yapan siteler ya da fizikî mağazalarda kullanabilirsiniz. Dilerseniz toplam alışveriş tutarınızdan chip paranızı düşerek kalan bakiyeyi ödeyebilir ya da direkt olarak chip paranızı harcayabilirsiniz.

Axess chip para nerelerde kullanılır 2022?

Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu uygulamalardan birisi ise; Axess Chip Para uygulamasıdır.

Axess Chip Para Geçen Marketler ve Restoranlar

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • Axess chip para nerelerde kullanılır?

  Biriktirdiğiniz Chip-para’larınızı, axess işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Axess üye firmalarından alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı Chip-para oranlarını öğrenebilirsiniz.

  250 chip para kaç TL?

  kodla Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazan. Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

  1 chip para kaç TL?

  Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

  Akbank chip para nerede geçer?

  Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  You might be interested:  Akbank Banka Kartı Chip Para Nerede Kullanılır?

  Akbank chip para hangi petrolde geçerli?

  Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

  Chip para internette kullanılır mı?

  Chip-para ile öde özelliği internet alışverişleri de dahil olmak üzere tüm dönem içerisindeki harcamalarda peşin satış ve faizsiz taksitli işlem tipleri için geçerlidir.

  A101 de chip para gecer mi?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  250 TL chip para nasıl kullanılır?

  Kampanya boyunca 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

  250 chip para nedir?

  İlk kez Axess’e başvuranlar 500 TL ve üzeri her harcamasında 50 TL, toplam 250 TL’ye varan chip-para kazanıyor! Başvurunuzu yapın, kredi kartınızı anında kullanmaya başlayın, 250 TL chip-para kazanın!

  Axess 500 chip para ne kadar?

  Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30.04.2022 tarihine kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler. Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  100 TL chip-para ne demek?

  Türkiye’nin ilk cebe inen kartı

  You might be interested:  Kara Para Aşk Elif Kim?

  Juzdan’dan hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

  Kazanılan chip-para ne demek?

  ​​​Chip-Para

  Akbank Kart ile Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini yaşarsınız. ​1 chip-para = 1 TL değerindedir.

  Chip-para bedava mı?

  Kampanya kapsamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine %2, aylık 100 TL’ye, toplam 1200 TL’ye varan chip-para hediye edilecektir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector