Binance Hesabına Nasıl Para Gönderilir?

Adım: Alıcının e-posta adresini girin. Alıcının Binance hesabına ait e-posta adresini kullanın. 3. Adım: Göndermek istediğiniz tutarı ve kripto para birimini seçin (Gerekli bir minimum tutar yoktur. Bir işlemde gönderebileceğiniz maksimum tutar ise 10 BTC’dir). USDT, BTC, BUSD, BNB, ETH ve DAI arasında seçim yapabilirsiniz.

Binance nasıl para gönderilir?

Binance’e para yatırmak isteyen bir yatırımcının önünde iki farklı para yatırma seçeneği mevcut. İlk seçenek kredi kartıyla kripto para alma seçeneği. İkinci seçenek ise TrBinance’e de kaydolup, banka aracılığıyla TrBinance’e Türk Lirası göndermek.

Binanceden para nasıl çekilir?

Binance hesabınıza giriş yapın ve – bölümüne gidin. 2. öğesine tıklayın. 3. Çekmek istediğiniz coini seçin.

Binance başka hesaba transfer nasıl yapılır?

Önce Binance ile Binance TR hesaplarınızı birbirine bağlamalısınız. Daha sonra Fonlama yazan bölüme tıklayıp, bunun yerine Binance TR’yi seçmelisiniz. Ardından da Binance TR hesabınıza kaç tane USDT göndermek istiyorsanız miktar bölümüne yazıp “transfer” butonuna tıklayacaksınız.

Binance para yatırma nasıl yapılır 2021?

Yatırma işlemini destekleyen bir ATM kullanarak bir banka hesabına nakit ya da çek yatırmak da mümkündür. Binance P2P’de ATM’ye nakit yatırarak kripto para almak ya da satmak için ‘Bankaya Nakit Yatır’ı seçin. ATM’den yatırılan nakitler hemen ya da bir iş günü içinde karşı tarafa ulaşır.

You might be interested:  Para Nasıl Sayılır?

Binance para transferi ne kadar sürer?

Çoğu durumda, en fazla 15-20 dakika içerisinde Binance TR üzerindeki bakiyeniz banka hesabınıza iletilmiş oluyor.

Binance tr para çekme hangi banka?

Binance, Akbank ile anlaştı ve TRY yatırma ve çekme işlemlerini başlatıyor. Kullanıcılar artık Akbank üzerinden Binance hesaplarına TRY yatırabilirler. Binance’ in entegre ettiği ilk banka kanalını sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Binance neden para çekemiyorum?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını bildirdi. Binance, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Büyük bir birikme nedeniyle tüm kripto para çekme işlemlerini geçici olarak devre dışı bıraktık.

Binance para çekme adresi nedir?

Para çekme adresi beyaz liste işlevi nasıl açılır

Ana sayfada – ‘ı tıklayın. 2. seçeneğine ve ardından sonraki adıma geçmek için sağ taraftaki seçeneğine tıklayın. ‘ne girmek için kullanıcı merkezindeki ‘ e de tıklayabilirsiniz.

Coin transfer nasıl yapılır?

Kripto para birimlerinin gönderilmesi

  1. Hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki Gönder butonuna tıklayın.
  2. Göndermek istediğiniz kripto parayı ve cüzdanı seçin.
  3. Ardından, göndermek istediğiniz adresi girin.
  4. Bir sonraki adımda miktarı seçebilirsiniz.
  5. Son adımda bir özet göreceksiniz.
  6. Bir onay e-postası alacaksınız.

Binance tr’den Binanceye nasıl para aktarılır?

“Binance TR hesabınıza giriş yapın” butonuna (2) tıklarsanız, Binance TR hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdan > Bakiyeler > Binance Transfer sekmesinden Binance Global (binance.com) ve Binance TR (trbinance.com) hesaplarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

Binance ve Binance tr hesapları nasıl bağlanır?

Binance TR’ye Kayıt Ol

  1. Kayıt sürecini tamamlayın ve Binance TR’de bir hesap oluşturun.
  2. Cüzdan > Bakiyeler > Binance Transfer sayfasına gidin.
  3. Binance & Binance TR hesaplarınızı birbirine bağlayın.

Binance nereden para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector