Binanceye Nasıl Para Aktarılır?

Binance’e para yatırmak isteyen bir yatırımcının önünde iki farklı para yatırma seçeneği mevcut. İlk seçenek kredi kartıyla kripto para alma seçeneği. İkinci seçenek ise TrBinance’e de kaydolup, banka aracılığıyla TrBinance’e Türk Lirası göndermek.

Binance Globala nasıl para yatırılır?

Binance Globale Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Adım: TrBinance Hesabınıza Giriş Yapın.
  2. Adım: Cüzdanınızda TRY Seçeneğini Bulun.
  3. 3. Adım: Yeşil Yatırma Butonuna Tıklayın.
  4. Adım: Para Göndereceğiniz Bankayı Seçin.
  5. Adım: Hesabınıza Yatırdığınız Parayla USDT Alın.
  6. Adım: Binance Hesabınızda USDT Ağını Seçin.

Binance para nasil yuklenir?

Adım adım Binance TR hesabına para yükleme

İlk olarak buraya tıklayarak BinanceTR’nin ana sayfasına gidin ve gerekli güvenlik adımlarını geçerek siteye giriş sağlayın. Bu aşamada sol üstte yer alan panelde, Yatırma butonuna tıklayarak hesabınıza para yatırabileceğiniz sekmeye gidelim.

Binance tr’den Binance ye para nasıl aktarılır?

“Binance TR hesabınıza giriş yapın” butonuna (2) tıklarsanız, Binance TR hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdan > Bakiyeler > Binance Transfer sekmesinden Binance Global (binance.com) ve Binance TR (trbinance.com) hesaplarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

Binance para nasıl yatırılır 2021?

Yatırma işlemini destekleyen bir ATM kullanarak bir banka hesabına nakit ya da çek yatırmak da mümkündür. Binance P2P’de ATM’ye nakit yatırarak kripto para almak ya da satmak için ‘Bankaya Nakit Yatır’ı seçin. ATM’den yatırılan nakitler hemen ya da bir iş günü içinde karşı tarafa ulaşır.

Binance tr para yatırma ne zaman hesaba geçer?

Vakıfbank, Akbank ve Ziraat Bankası ile Havale işlemi yaparak 7/24, diğer tüm bankalardan EFT işlemi ile mesai saatleri içerisinde hesabınıza ücret ödemeden Türk Lirası yatırabilir veya çekebilirsiniz.

You might be interested:  Hangi Banka Kripto Para Alıyor?

Binance hangi kartlar geçerli?

Kripto almak için bir banka kartı kullanırsam, desteklenen ödeme yöntemleri nelerdir? Binance Visa ve Mastercard ile yapılan ödemeleri desteklemektedir. Visa, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve Birleşik Krallık’taki kart sahiplerinden kabul edilmektedir.

Binance mi Binance tr mi?

Binance, global bir borsa olduğu için yüzlerce çeşit kripto para birimi bulunuyor. Ancak TrBinance için bu geçerli bir durum değil. Kripto para çeşidi, Binance Global’e göre oldukça az. Bu sebepten ötürü, yatırım portföyünüzü çeşitlendirmek istiyorsanız Binance’i kullanmalısınız.

Binanceden para nasıl çekilir?

Binance’den banka hesabınıza nakit çekmek istiyorsanız ne yazık ki Binance’den, TrBinance’e TL yollayamıyorsunuz. Para çekmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey Binance’den TrBinance’e kripto para transferi yapmaktır. Yani biz cüzdandan diğer cüzdana transfer yapmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector