Btctürk Hesabıma Nasıl Para Yatırılır?

Türkiye İş Bankası mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden Ödeme Yap > Kripto Platformlara Para Aktarma menüsünden, BtcTurk’ü seçerek resmi tatil günleri dahil 7/24 yapacağınız ödeme işlemleri aynı gün hesabınıza yansıyacaktır.

BtcTurk hangi bankadan para yatırılır?

Anlaşmalı bankalarımız; Akbank, Denizbank, Fibabanka, VakıfBank ve Ziraat Bankası ile 7/24 TL yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoine nasıl para yatırılır?

Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa ‘Para Yatırma/çekme’ bölümüne tıklayın. Bulunuyorsa bu adımı atlayabilirsiniz. TRY Yatırma bölümünden yatırmak istediğiniz miktarı yazın ve ‘Bildirim Gönder’ butonuna tıklayarak onay kutucuklarını doldurun. Devam butonuna tıklayınız.

BtcTurk kaç para yatırılır?

Conversation. #BtcTurk’te havale ve EFT ile Türk Lirası yatırma işlemlerinde alt limit 10 TL. BtcTurk’e, kendi adınıza kayıtlı banka hesabınızdan en az 10 TL yatırarak, kolayca #Bitcoin alabilirsiniz.

BtcTurk te para hesaba ne zaman geçer?

BtcTurk hesabınızdan Fibabanka’da adınıza açılmış Türk Lirası hesabına yapacağınız 10TRY ve üzeri para çekme talepleri EFT saatleri (09.00-16.45) içerisinde gerçekleşecektir.

BtcTurk hangi saatlerde para yatırılır?

Yapı Kredi Mobil’den BtcTurk ve Paribu’daki hesaplarınıza 7/24 anlık olarak ve kolayca para yatırabilirsiniz.

You might be interested:  Western Union Ile Para Göndermek Için Ne Gerekli?

Bitexene nasil para yatirilir?

Bitexen hesabınıza Türk Lirası yatırabilmek için; www.bitexen.com adresindeki hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Ana Sayfa’da bulunan ‘Hesaplarım” bölümündeki “Para Yatırma’ seçeneğine tıkladıktan sonra en üstte para birimi olarak Türk Lirası’nı seçmeniz gerekmektedir.

100 TL ile Bitcoin alınır mi?

100 Türk Lirası karşılığında 0,0025800 Bitcoin alınabilmektedir.

50 TL Bitcoin ne kadar kazandırır?

1 Türk Lirası 0,0000256 Bitcoin karşılık gelmektedir. 50 Türk Lirası karşılığında 0,0012800 Bitcoin alınabilmektedir.

1000 tl’ye ne kadar Bitcoin alınır?

Türk Lirası alış kuru ve türk lirası satış kuru 18.04.2022 tarihi itibariyle saat 06:57’de güncellenmiştir. 1 Türk Lirası 0,0000251 Bitcoin karşılık gelmektedir. 1000 Türk Lirası karşılığında 0,0251000 Bitcoin alınabilmektedir.

BtcTurk Pro en az kaç TL yatırılır?

Değerli kullanıcılarımız, BtcTurk | PRO’da minimum emir tutarları güncellemiştir. Alım satım işlemlerinde emirlerinizi, Türk Lirası işlem çiftlerinde en az 100 TL, Tether işlem çiftlerinde en az 10 USDT ve Bitcoin işlem çiftlerinde en az 0.0003 BTC olarak verebilirsiniz.

BtcTurk en az kaç TL yüklenir?

TRY yatırma işlemleri için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Günlük TRY yatırma limitiniz dahilinde, bankanızın izin verdiği tutarda havale/EFT yapabilirsiniz.

Bitcoin en az kaç para yatırılır?

Bitcoin alabilmek için ise gereken en düşük tutar 1 Türk Lirasıdır. 1 TRY ve üzerinde olmak şartıyla dilediğiniz tutarda Bitcoin alış emri girebilirsiniz. Örneğin 1 Bitcoin’in fiyatı 10,000 TRY ise; 10 TRY ile yaklaşık 0.001 BTC almış olursunuz.

BtcTurk para çekme nasıl?

Eğer Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank veya Ziraat Bankası hesabınız varsa, bu banka hesaplarınızdan havale ile 7/24 Türk Lirası yatırıp çekebilirsiniz. Farklı bir bankadan EFT ile Türk Lirası transfer etmek isterseniz, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 16.45 arasında para transferi yapabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Adli Para Cezası Nasıl Ödenir?

Kripto para transferi ne kadar sürer?

Her kripto para türünün kendi adresi vardır, bu nedenle Bitcoin’i Bitcoin adresine ve Ethereum’u Ethereum adresine gönderdiğinizden emin olun. İşleminiz doğrulandıktan ve onaylandıktan sonra kripto para, alıcının hesabında görünür. Bu işlem birkaç saniye veya birkaç dakika kadar sürebilir.

BtcTurk pazar günü açık mı?

BtcTurk’te hafta sonu da işlem yapabilirsiniz. Akbank’tan havale ve Papara aracılığıyla 7/24 100 TL alt limit ile TL yatırıp anında alım satıma başlayabilirsiniz. NOT: Hafta sonları ve tatil günleri yapılan EFT’ler ilk iş günü hesabınıza yansıyacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector