Cardfinans Para Puan Nasıl Kazanılır?

QNB Finansbank’ın CardFinans ParaPuan kartı sahipleri CardFinans ile QNB Finansbank POS’larından yapacakları alışverişlerde ParaPuan kazanıyor. Alışveriş tutarına göre değişen tutarlarda kazanılan ParaPuan’lar kişinin kartında birikiyor. Hem fiziki mağazalardan hem de online alışverişlerden ParaPuan kazanmak mümkün.
QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz. ParaPuan’larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır. ParaPuan’larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

100 para Puan kaç TL?

Kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL değerindedir. Para Puanlararınız hesabınızda birikmeye başlar ve hemen kullanabilirsiniz.

50 para puan kaç TL?

Örneğin siparişiniz KDV dahil 100 TL olduğunda 5 TL = 50 Para Puan kazanacaksınız!

Card Finans para puan nerelerde kullanılır?

QNB Finansbank’ın pos cihazlarını kullanan market, mağaza, akaryakıt istasyonları gibi tüm alışveriş yerleri QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yeri sayılmaktadır.

Bu siteler:

 • N11.
 • Ciceksepeti.
 • Tchıbo.
 • Koctas.
 • Tozlu.
 • Lidyana.
 • MARKAFONI.
 • E-Bebek.
 • 1000 ParaPuan kaç TL?

  1000 parapuan’ın karşılığı 1 ytl’dir.

  Para Puan Nasıl Hesaplanır?

  Kazandığınız her 1 Para Puan 1 TL değerindedir. Örneğin; KDV hariç yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinizde mevcut %2 Para Puan kampanyasıyla 4 TL ( 4 Para Puan) kazanırsınız.

  Trendyol da para puan geçiyor mu?

  Trendyol Kredi Kartı Puanının Kullanılamaması

  Trendyol sitesi çok büyük bütçelerle reklam yapmakta ancak bankaların bonus, MaxiPuan, worldpuan gibi kredi kartı puanlarını kullandıracak altyapı ve anlaşması bulunmaması büyük bir hüsrandır. Diğer rakipleri bu imkanı vermektedir.

  You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ptt Ile Nasıl Para Gönderilir?

  ParaPuan nasıl öğrenilir?

  CardFinans Nakit SMS Servisi ile ParaPuan Miktarınızı Nasıl Öğrenirsiniz? PUAN yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını aralarında boşluk bırakıp 3996’ya SMS gönderin (ÖRNEK: PUAN 0915).

  E alışverişte para puan nasıl kullanılır?

  Parapuan kullanma. Parapuan’ları nasıl kullanabilirim? Parapuan’larınızı, ‘Hesabım’ menusünden ‘Parapuanlarım’ detayından ulaşarak, kazandığınız para puanlarınızı kullanımı için hediye çeki oluşturarak kullanabilirsiniz. Hediye çeki oluşturabilmeniz için minimum 10 Parapuan toplamanız gerekmektedir.

  A101 de para puan geçiyor mu?

  A101 marketlerde, QNB Finansbank dışında Maximum, bonus, Axess gibi kredi kartlarının puanlarını kullanılabiliyor. Fakat sadece QNB Finansbank’ın puanı kullanılmıyor. Diğer bankaların puanlarını Bim ve şok marketlerde de kullanabiliyoruz.

  Finansbank Para Puan Migros’ta geçerli mi?

  QNB Finansbank Kullanılamayan Yalandan ParaPuan’lar

  Ama bu ParaPuan’ları A101, N11, Migros veya Trendyol gibi platformlarda kullanamıyorum.

  N11 de para puan nasıl kullanılır?

  Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınız olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin satın alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector