Cepbank Para Çekme Nasıl Yapılır?

Alıcı herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsü’nden TCKN, göndericinin cep telefonu numarası, alıcının cep telefonu numarası, alıcının cep telefonuna gelen mesajdaki güvenlik kodu ve gönderilen tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir.

Cebe atılan para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

CepBank 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

CepBank her bankadan çekilir mi?

Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinde çekebilir. Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM’lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

VakıfBank Cep para nasıl çekilir?

Alıcı, herhangi bir VakıfBank ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsünden aşağıdaki bilgileri girerek kendisine gönderilen parayı kolayca çekebilir:

 1. Alıcının Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası,
 2. Alıcının Cep telefonu numarası
 3. Gönderen kişinin cep telefon numarası
 4. Alıcının Cep telefonuna gelen şifre.
 5. Gönderilen tutar bilgisi.

Ziraat Cebe Havale hemen çekilir mi?

Yapılan cebe havale işlemi 24 saat içerisinde alıcı tarafından çekilmezse, işlem iptal edilir ve gönderilen ücret tekrar iade edilir. Bu nedenle alıcının bu konuda acele etmesi önemlidir. Son saatleri beklemeden direkt para çekme işlemini gerçekleştirmesi önerilir.

You might be interested:  Soru: Ukrayna Tatili Için Ne Kadar Para Lazım?

ATM’den CepBank nasıl yapılır?

Para Transferleri menüsünün altında yer alan GSM Numarasına menüsü seçillir. Cep numarası yazılarak para transferi işlemi gerçekleştirilir. Kuveyt Türk müşterisi olsun olmasın herhangi bir cep telefonu numarası, alıcının adı soyadı ve tutar bilgilerini girerek işlem sonlandırılır.

Garanti CepBank kaç gün?

Evet CepBank ile cep telefonuna para göndermek bu kadar basit. Para gönderdiğimiz kişiye giden mesajda da belirtildiği gibi gelen parayı en geç 7 gün içinde karşı tarafın çekmesi gerekiyor, eğer para çekilmezse gönderen kişinin hesabına tekrar yatıyor ve bu işlem iki tarafa da SMS olarak bildiriliyor.

Cebe gönderilen para çekilmezse ne olur?

Cebe Havale tutarı alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse işleminiz otomatik olarak iptal edilir ve gönderdiğiniz tutar 3 saat içinde Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.Hesaptan cebe havale işlemlerinde işlem ücreti iade edilmemektedir.

Vakıfbank para çekme nasıl yapılır?

Kartsız para çekme işlemi için Vakıfbank mobil uygulamasını açınız. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “QR İşlemleri” bölümüne tıklayınız. Sonrasında internet şubesi giriş bilgilerinizi yazınız ve uygulamaya giriniz. Çıkan ekranda Para Çek/Yatır seçeneği görünecektir.

Bankadan para nasıl çekilir Vakıfbank?

Chapters

 1. Başlangıç 0:00.
 2. Kartımızı takıyoruz. 0:07.
 3. Şifremizi giriyoruz. 0:17.
 4. Para çekmeye tıklıyoruz. 0:29.
 5. Tutar girişine basıyoruz. 0:35.
 6. Çekilecek tutarı yazıyoruz. 0:37.
 7. Kartımızı alıyoruz. 0:48.
 8. Paramızı alıyoruz. 0:57.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector