Dolap Uygulaması Para Hesaba Ne Zaman Geçer?

Dolap uygulaması para ne zaman yatar? Para çekme talebi genellikle 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir ama genellikle 2 gün kadar uzun sürmüyor. Eğer sabah saat 10’dan önce çekme talebinde bulunursanız, paranız aynı gün hesabınıza yatar.
Banka hesabına aktar talebini saat 10:00’dan önce yaptıysan tutar aynı gün hesabına aktarılır. 10:00′ dan sonra gerçekleşen taleplerde ise tutar talep oluşturduktan sonraki ilk iş günü içinde hesabına aktarılır.

Sattığım ürünün parasını nasıl alabilirim?

Sattığım ürünün bedeli hesabıma nasıl aktarılacak? Sattığınız ürünü alıcıya kagolamadan önce Hesabım sayfasından banka hesap bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Alıcı ürün teslim alıp onayladıktan sonra 10’uncu günü takip eden ilk iş gününde sisteme tanımladığınız banka hesabına ürün bedeli aktarılacaktır.

Dolapta alıcı onay vermezse ne olur?

Alıcı ürününüzü aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Dolapta nasıl ödeme alınır?

Ürün satın alındıktan sonra tutar ürün alıcıya ulaşana kadar Dolap’ın güvenli havuz hesabında tutulur. Kargo alıcının eline ulaştıktan sonra sipariş alıcı tarafından onaylanır para satıcının hesabına yatırılır. Ödeme yaparken; Alışverişlerini kredi kartı ya da banka kartı ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

You might be interested:  Rusyaya Nasıl Para Gönderilir?

Dolap iade parası ne zaman yatar?

İade süreci tamamlanması ile siparişinde kullanmış olduğun kredi kartına ücretin iade edilme süresi bankanın işlem sürelerine bağlı 1-2 iş günü, eğer siparişlerinde kullanmış olduğun banka hesap kartı ise bankanın işlem sürelerine bağlı 7-10 iş günü arasında olabilir.

Gardrops param ne zaman yatar?

Kampanya kapsamında, Gardrops üyelerinin yapmış oldukları para çekme talepleri, ortalama 6 saat içinde CEPTETEB hesaplarına gönderilecektir.

Dolap param nerede?

Dolap’ta gerçekleşen bütün para hareketlerini profil menüsünde yer alan DolapHesap alanına tıklayarak yakından inceleyebilirsin. DolapHesap sattığın ürünlerden olan kazancının biriktiği yerdir.

Onay Bekliyor ne demek?

Onay Bekliyor : Kredi Kartı haricindeki bir ödeme yöntemi ile gelen sipariş ilk geldiğinde onay bekliyor durumunda olur. Onay bekliyor durumundayken ürün stoktan düşmemektedir.

Trendyol dolaptan alınan ürün nasıl onaylanır?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ”Şifremi Unuttum” butonu ile Trendyol’a kayıtlı mail adresiniz üzerinden şifrenizi yenileyerek, uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ”Aldıklarım” alanından siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz ve onaylayabilirsiniz.

Dolap uygulamasında satıldı nasıl yapılır?

Dolap uygulamasından nasıl satış yapılır

  1. Dolap uygulamasını indirin.
  2. Dolap uygulamasına üye olmak.
  3. 3. Dolap uygulaması kullanıcı adı oluşturmak.
  4. Kıyafeti hazırlamak.
  5. İlan oluşturmak.
  6. 6. Kıyafetin fotoğrafını çekmek.
  7. 7. Açıklama yazısı yazmak.
  8. 8. Satışı onaylamak.

Dolapta kargo nasıl gönderilir?

11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘Büyük Paket’ olarak 17,99 TL gönderebilirsin. Yapman gerekenler çok basit: Siparişin oluştuktan sonra Sipariş Detay’a giderek “Kod almak için kargo firması seç” alanına tıklayabilir ve açılan listede kotası dolmamış kargo firmalarından birini seçebilirsin.

Dolapta iade kargo ücretini kim öder?

İade durumunda kargo ücreti kim tarafından karşılanır? İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kampanyamız iade ürünleri kapsamamaktadır.

Iade süreci nasıl işler?

Ürün satıcıya döner, kontrol edilir ve belirttiğiniz sorun doğru ise kredi kartınıza para iadesi en kısa sürede yapılır. Belirttiğiniz sorun doğru değilse ya da ürün iadeye uygun değilse ürün size geri yollanır.

You might be interested:  Artı Para Nasıl Çekilir?

Dolaptan iade oluyor mu?

Ürünü beğenmediysen veya bedeni olmadıysa ikinci el satışın tabiatı gereği iade mümkün değil, fakat tekrar satışa çıkarabilirsin. Ürün Dolap iade politikalarına uymuyor ise siparişin kargolandı durumundayken satıcıdan iade talep edebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector