Dolap Uygulamasında Para Nasıl Alınır?

Dolap uygulaması Paramı nasıl alırım?

DolapHesap bakiyendeki tutarın tamamını veya tercih ettiğin kadarını ne zaman istersen kolayca banka hesabına aktarabilirsin. Bakiyendeki tutarın hesabına aktarılması için banka hesap bilgilerinin sisteme kayıtlı olması gerekiyor. Hesap bilgilerini Hesap Oluştur butonuna tıklayarak ekleyebilirsin.

Dolapta alıcı onay vermezse ne olur?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır.

Dolap uygulaması güvenilir mı?

Dolap.com Hakkında Bir e – ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan ve aynı zamanda satın alanlar ile satanlar arasında bir köprü niteliğinde bundan dolap.com sitesi 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir eticaret sitesidir.

Dolapta kapıda nakit ödeme var mı?

İkinci el kıyafet satış dolap uygulaması kapıda ödeme var mı diye merak eden birçok kişi var. Maalesef ki kapıda ödeme seçeneği yok. Eğer bir kıyafet satın almayı düşünüyorsanız ya kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödeme yapmanız gerekiyor. Kapıda ödeme yapamazsınız.

Dolapta kargo nasıl verilir?

Kargo nasıl gönderilir?

  1. Sipariş detayda göreceğin kargo kampanya kodunu anlaşmalı kargo firmalarımızdaki şube görevlisine ilet.
  2. Görevliye dolap.com anlaşması üzerinden göndermek istediğini belirt.
  3. Alıcının adres bilgilerine ihtiyacın yok yalnızca kodu söylemen yeterli.
You might be interested:  Adli Para Cezası Günlük Ne Kadar 2018?

Dolapta ödeme nasıl alınır?

Ürün satın alındıktan sonra tutar ürün alıcıya ulaşana kadar Dolap ‘ın güvenli havuz hesabında tutulur. Kargo alıcının eline ulaştıktan sonra sipariş alıcı tarafından onaylanır para satıcının hesabına yatırılır. Ödeme yaparken; Alışverişlerini kredi kartı ya da banka kartı ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Dolapta satıcı teklifi kabul ettikten sonra ne yapılır?

Teklif Yaparken Unutmaman Gerekenler

  1. Yapılan indirim senin ve satıcı arasında kalır.
  2. Teklifin yalnızca 24 saat geçerlidir.
  3. Satıcı teklifini kabul ettikten sonra tek yapman gereken en kısa zamanda ürünü satın almak.
  4. Satıcılar dilediği zaman ürünü tekliflere kapatma hakkına sahiptir.

Dolapta iade kargo ücretini kim öder?

İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kampanyamız iade ürünleri kapsamamaktadır. Sahte ürün kontrolü için yaptığım gönderimlerin ücreti kim tarafından karşılanır? Sahte ürün kontrolü için yapılan gönderilerin kargosu Dolap tarafından karşılanır.

Dolapta en çok ne satılıyor?

Dolap üzerinden en çok satılan ürünler pantolon, günlük elbise, spor ayakkabı, bluz, gömlek, tshirt, sweatshirt olurken, aynı zamanda Dolap lüks markalara çok daha kolay ve uygun fiyatla ulaşılmasına da aracılık ediyor.

Dolap uygulamasında kargoyu kim öder?

Satıcılar her zamanki gibi ürün yükleme aşamasında kargo gönderimini “Alıcı Öder ” ya da “Satıcı Öder ” şekilde belirleyebilecek. Kargo ücreti satıcı öder seçildiyse, kargo ücreti satıcı kazancından düşer, alıcı öder seçildiyse ücret satın alma aşamasında alıcıdan alınır.

Dolap uygulamasında öne çıkarma ücretli mi?

Öne çıkarma işlemi, 3 gün boyunca ürününü çok daha fazla ilgili alıcının görmesini sağlayan özel bir hizmettir. Ana Sayfa’ya çıkmak ücretli midir? Kesinlikle Hayır.

Dolapta hangi ünlüler var?

Başak Dizer Tatlitug ismiyle açılan dolabın içinde Ahu Yağtu, Aslı Ekşioğlu, Çağla Şikel, Didem Antebi, Deniz Marşan, Duygu Akdeniz, Eliz Sakuçoğlu ve Zeynep Tosun’un seçtiği kıyafetler yer alıyor. Elde edilen gelir gençler tarafından toplum yararına yapılan çalışmalara aktarılacak.

You might be interested:  Soru: Bankadan Nasıl Para Çekilir?

Shopier kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödemelerde yaşanılan çeşitli ödeme riskleri ve sorunları Shopier ile ortadan kalkar. Risksiz gönderi sayesinde kargo firmalarının tahsilat ücretlerine ve sürelerine bağlı kalmazsınız.

Fullada kapıda ödeme var mı?

Kapıda Ödeme Seçeneğiniz Var mı? Evet, UPS Kargo güvencesiyle Kapıda Ödemenizi Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli 3.99 TL`dir.

Dolapta banka kartı geçerli mi?

Dolap uygulaması kredi kartı banka kartları geçerli. Eğer daha önce bankaya gidip bizzat talepte bulunduğunuzu ya da size sorulduğunu, sizin de onay verip imza attığınızı hatırlamıyorsanız büyük ihtimalle kartınız internet alışverişlerine kapalıdır. Açtırmak için ise şubeye gitmeniz gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *