En Para Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Enpara Hangi ATM’lerden Para Çekilebilir? Enpara, QNB Finansbank’ın bir parçasıdır. Enpara kullanıcıları kendilerine sunulan her türlü ürün ve hizmetten yararlanmak için QNB Finansbank ATM’lerini kullanabilir.
QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

En para hangi Atm’den para çekilir?

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM Platformunda birleştirdi, Enpara.com Şirketim müşterilerine DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

Hangi bankalar ortak ATM?

Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Hangi Ortak ATM para kesmiyor?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

Ortak ATM’ler hangisi iş bankası?

İş birlikleri kapsamında ING müşterileri, aralarında bakiye sorma, nakit çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme ve limit sorgulamanın da olduğu işlemleri, İş Bankası Bankamatik’lerinden veya Akbank ATM’lerinden ücretsiz ve sınırsız olarak gerçekleştirebiliyor.

PTT Matik hangi bankalar?

PTT Anlaşmalı Bankalar Para Çekme

You might be interested:  Ödünç Para Başvurusu Nasıl Yapılır?
 • Garanti Bankası,
 • Burgan Bank,
 • Citibank,
 • Aktifbank,
 • Akbank,
 • PTT Bank Şubesi. NOT: Aktif Bank müşterisiyseniz, her türlü bankacılık işlemlerinizi direkt olarak PTT üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olur.
 • Ortak ATM ne kadar para kesiyor?

  Para Çekme, Para Yatırma ve Kredi Kartı Borç Ödeme işlemlerinden, işlem başına sabit 1,04 TL ve işlem tutarı üzerinden %1,15 işlem ücreti alınmaktadır. BSMV hariçtir. Bakiye Sorgulama, Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Kredi Kartı Limit sorgulama işlemlerinden, işlem başına sabit 0,27 TL işlem ücreti alınmaktadır.

  Başka ATM’den para çekince ne kadar kesiyor?

  BDDK’nın son düzenlemesine göre ortak ATM’lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücreti 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldı. 100 liranın üzerinde çekilen paralarda da benzer oranlarda rakam yükseliyor.

  Hangi banka para Kesmez?

  Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kendi arasında ATM’lerden yapılan işlemler karşılığı ücret almıyordu. Bu karara 4 özel banka daha eklendi. Bunlar Denizbank, QNB Finansbank ve TEB de ATM.

  Ortak ATM lerde hangi işlemler yapılır?

  Türkiye’deki Ortak ATM Paylaşımına üye bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Banka Kartı ile Hesaptan Para Çekme.
 • Banka Kartı ile Hesaba Para Yatırma.
 • Banka Kartı ile Bakiye Sorgulama.
 • Banka Kartı ile Şifre Değiştirme/Yükleme.
 • Banka Kartı ile Kredi Kartı Borcu Ödeme.
 • Ortak ATM’den para yatırılır mı?

  Aynı zamanda çapraz işlem özelliği sayesinde banka kartı ile kredi kartı borç ödeme ve sorgulama; kredi kartı ile de hesaptan para çekme, hesaba para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ortak ATM İşlem ücretleri için tıklayınız.

  Yapı Kredi Ortak ATM var mı?

  Ortak ATM üyesi olan tüm bankaların ATM’lerini kullanarak banka kartınız ile para çekme, para yatırma ve bakiye inceleme; kredi kartınız ile de nakit avans çekme, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı limit sorgulama ve kredi kartı borç sorgulama ve Yapı Kredi Mobil’den QR kod ile para çekme işlemlerinizi

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector