En Para Ne Zaman Arar?

Kredi kartı değerlendirme sonucu size derhal ve ücretsiz olarak SMS yoluyla iletilir. Kredi kartı başvurunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır. Ayrıca kredi kartınız onaylandıktan sonra başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Enpara hangi numaradan arıyor?

Çözüm Merkezi’mizin telefon numarası 0850 222 3663’tür.

En para nedir ne işe yarar?

Enpara.com nedir? Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

Enpara ne kadar kredi veriyor?

Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 120.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz. Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nde hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur.

En para limiti ne kadar?

ATM’lerden günlük para çekme limiti 15.000 TL, para yatırma limiti ise 75.000 TL’dir.

0850 222 3663 kimin?

enpara müşteri hizmetlerinin numarasıdır.

Enpara müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

İletişim bilgilerimiz

  1. Telefon: 0850 222 3663.
  2. E-posta: [email protected]
  3. Şirket unvanı: QNB Finansbank A.Ş.
  4. Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
  5. Sorumlu kişiler: QNB Finansbank Üst Yönetimi.
  6. Ticaret Sicil No: 237525.
  7. Mersis No: 0388-0023-3340-0576.
  8. Yer sağlayıcı: QNB Finansbank A.Ş. ( Yer Sağlayıcı Belge No: 664)
You might be interested:  Borç Para Verdim Geri Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Enpara avantajları nedir?

Birikim hesaplarınıza 1 sene boyunca ek faiz kazanma fırsatı! Enpara.com’la kitap alışverişleriniz %25 indirimli! Enpara.com’lulara Yemeksepeti’nde %20 indirim! Encard’la internetten yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim!

En kart ne işe yarar?

Encard’ınızı kullanarak tüm QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde hesaplarınıza para yatırıp çekebilir, kredi kartı ve kredi borcunuzu ödeyebilir, hesaplarınızın bakiyesini gözlemleyebilirsiniz.

Enpara nerelerde geçerli?

Enpara.com QNB Finansbank’ın bir parçası olduğu için, Enpara.com ürün ve hizmetleri için QNB Finansbank şubelerini kullanmanızın önünde hiçbir engel yok. Örneğin, dilediğiniz zaman bir QNB Finansbank şubesine gidip Enpara.com hesaplarınızdaki paranızı nakit olarak çekebilirsiniz.

Enpara kimlere kredi veriyor?

Başvurunuzun onaylanmasını sağlayacak en önemli etkenler: Düzenli ve kayıtlı bir meslek geliri sahipliği olması Daha önceki kredi/kredi kartı borçlarının düzenli olarak ödenmiş olması Tüm bankalardaki mevcut kredi/kredi kartı borçlarının kayıtlı meslek gelirine oranla makul bir seviyede olması

4 ay sigortalı ne kadar kredi çekebilir?

Gelir şartı bankaya göre değişmekle birlikte genellikle aylık ödeme miktarının en az 2 katı kadar aylık gelir şartı aranmaktadır. Sigortalılık şartı, kişinin son iş yerinde en az 3 ay, toplamda ise 12 ay sigortalı çalışmış olması gerekliliğini ifade eder.

Enpara ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Mevcut bir Enpara.com müşterisi olduğunuz için başvurunuzu internet şubemizdeki Ürünler>Krediler adımından veya cep şubemizdeki Krediler adımından çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

En para ek para limiti nedir?

Ekpara, Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir kredi limitidir. Ekpara limitiniz Vadesiz TL hesabınıza tanımlandıktan sonra, bu hesabınızdan yaptığınız işlemleriniz için, hesap bakiyenizin yetersiz olması durumunda Ekpara limitiniz kullanılır.

En para hangi Atmlerden para çekebilir?

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

You might be interested:  Vakıfbank Atm Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Ziraat Bankası günlük para çekme limiti ne kadar?

ATM’lerden günlük en fazla ne kadar nakit çekebilirim? Günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector