Enparadan Papara’Ya Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Enpara da QNB Finansbank’a ait olduğundan işlem yapacağınız zaman çoğu yerde QNB Finansbank seçiyorsunuz. Finansbank’ta Enpara’ya özel bir şube var sadece ve ayrı bir banka değil. İnternete özel bir şube. Papara’da da bu mantıkla QNB Finansbank seçerek havale ile veya başka banka seçerek EFT ile yükleme yapabilirsiniz.

Enparadan Paparaya para atılır mı?

Enpara transferlerden IBAN’a transfer ile kolayca Papara hesabınıza transfer yapabilirsiniz. Sistem yoğunluğuna göre para 5-15 dk da genelde hesaba geçiyor.

Enparadan Paparaya nasıl para yollanır?

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara’nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Enpara hesabına para nasıl gönderilir?

Cep şubemizdeki “Transferler” menüsünde gönderen olarak Vadesiz TL hesabınızı, alıcı olarak “Başka bir alıcı > QNB Finansbank ATM’sine (Cep telefonuna)” adımını seçtikten sonra alıcının cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmeniz yeterli.

Banka hesabından Paparaya nasıl para gönderilir?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

You might be interested:  Para Kartı Nasıl Alınır?

Enpara papara aynı mı?

Biri banka, biri değil. Birinde sadece Papara hesabı olanlara ve kendi hesaplarınıza para gönderiliyor, diğerinde her yere. Sadece kampanyalar için alabilirsiniz isterseniz.

Enpara nedir kullanmak mantıklı mıdır?

EFT/FAST/havale, hesap işletim ücreti yok, temel bankacılık işlemleri için masraf/komisyon yok, mevduat faiz oranları yüksek. Üstelik şubeye gitme derdi olmadan masrafsız ve düşük faizli ihtiyaç kredisi de var.

Kredi kartından Paparaya para gönderilir mi?

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Paparaya baskasi para gönderilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Başka bankadan Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Enpara havale EFT nasıl yapılır?

Enpara.com olarak, müşterilerimizden hiçbir zaman EFT, FAST ve havale işlem masrafı almıyoruz ve bunu bankacılık sözleşmemizde açık açık yazıyoruz. İnternet veya cep şubemizden günün her saatinde EFT, FAST ve havale işlemlerinizi ücret ödemeden, şubeye gitmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap numarasına havale nasıl yapılır?

Dijitalden veya ATM üzerinden havale işlemi, genel olarak ‘para transferi’ kısmında yer alan ‘havale’ seçeneği üzerinden yapılır. Para gönderilecek kişinin IBAN veya hesap numarası girildikten sonra aktarılacak tutar sorulur.

Para nasıl aktarılır?

IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

You might be interested:  FAQ: Para Parayı Nasıl Çeker?

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Paparada IBAN VAR MI?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

EFT saatini beklemeden ışık hızında transfer

Papara’dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector