FAQ: Fener Ol Kampanyası Ne Kadar Para Toplandı?

Fenerbahce WinWin ne kadar para toplandi?

KAMPANYA’DA TOPLANAN PARA Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında Türkiye genelinde iki günde 123 bin forma satıldığı ve 950 bin SMS atıldığı duyuruldu. Açıklanan verilerin ardından 55 milyon 900 bin TL toplandığı belirtildi.

Fenerol kaç SMS?

Fenercell Fenerol 15GB tarifesi kapsamında her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS ve 15 GB cepten internet verilmektedir.

Fenerbahçe kaç SMS?

Fenerbahçe ‘mizin geleceğine SMS ile destek olmak istersen, FENER OL yaz 1907’ye gönder. Gönderilecek her SMS, kulübümüze 20 TL tutarında destek sağlayacak. * İstediğin kadar SMS göndererek kulübümüze desteğini artırabilirsin.

Mesut ol kaç SMS oldu?

Telefonu olmayan çocukların babalarına, annelerine baskı yapıp SMS yollamalarını rica ediyorum.” dedi. ” Mesut Ol ” kampanyasına Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterirken, 20 dakika gibi kısa bir sürede 35 bin sms ‘in atıldığı açıklandı. Bu da yaklaşık 700 bin TL gelir elde edildiği anlamına geliyor.

Fenerbahçe Kulüp değeri ne kadar?

32 takımlık listede iki Süper Lig takımı da bulunuyor. Galatasaray, 361 milyon euro’luk değeriyle 27. sırada yer alırken, Fenerbahçe 194 milyon euro ile son sıradan listeye dahil oldu.

Fener ol kampanyası ne zaman başladı?

Kulübümüzün mali bağımsızlığını için tarihi öneme sahip ” Fener Ol ” kampanyasının startı, tarihi bir organizasyonla verildi. Kampanya 2015’te Rize-Trabzon yolunda Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan silahlı saldırının 4. yıldönümü olan 4 Nisan 2019 Perşembe günü saat 04.00’te başladı.

You might be interested:  Soru: Youtube Nasıl Para Ödüyor?

Fenerbahçeye nasıl destek olunur?

Mesaj numarası tüm operatörlerde 1907’dir. Bir SMS ile yapılacak destek tutarı 20 TL’dir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom aboneleri için sms masrafı ücretsizdir. Tüm PTT Şubelerinden Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 1907 numaralı Posta Çeki hesabına destekte bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe taraftar kartı nasıl alınır?

fenerbahce.org web sayfasında kayıt adımlarını tamamlayarak ister 3 operatörden 6662 kısa numarasına TARAFTARKART, FENERBAHCE ya da FBSK yazıp SMS göndererek kolayca Dijital Taraftar Kart alabilirsiniz. Operatörünüz üzerinden mobil ödeme yöntemiyle haftada 7 TL karşılığında Dijital Taraftar Kart sahibi olabilirsiniz.

Mesut ol kampanyası nasıl yapılır?

Sarı Melekler, ligin 25.haftasında Galatasaray HDI Sigorta’yı 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından soyunma odasında Mesut Ol yazıp 1907’ye SMS attı.

Fenerbahçe kaç yıldız var?

Toplam şampiyonluk sayısını 16’ya yükseltti. Peki hangi takımın kaç yıldızı var şimdi onu yazalım: Galatsaray’ın yıldız sayısı: 4. Fenerbahçe’nin yıldız sayısı: 3.

Fenerbahçe Kaç Kez Şampiyon Oldu?

Fenerbahçe, Türkiye Futbol Birinciliği’ni 3 kez, Milli Küme’yi 6 kez ve Süper Lig’i ise 19 kez kazanmıştır.

Mesut ol kampanyası paralı mı?

MESUT OL KAMPANYASI SMS ÜCRETİ NE KADAR? KAÇ TL? ‘Fener OL ‘ kampanyasının SMS ücreti, 20 TL olarak belirlenmişti. ‘ Mesut OL ‘ kampanyasında ise yine aynı şekilde 20 TL SMS bedeli olması bekleniyor.

1 SMS ücreti ne kadar?

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom faturalı/faturasız hatlar için 1903’e atılan her bir SMS, 20 TL olarak ilgili GSM operatörü tarafından faturanıza/hesabınıza yansıtılmaktadır. BIRAKMAM SENİ kampanyasında SMS Destekçilerinin telefonlarına Teşekkür Mesajı gönderilmektedir.

Mesut ol ne demek?

Mutlu olmak, onmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *