FAQ: Hepsiburada Para Iadesi Ne Zaman?

Iade edilen ürünün para iadesi kaç günde yapılır?

Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Telefon iade edilir mi?

Ambalajı/paketi açılmamış/kullanılmamış ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 21 (yirmi bir) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz.

Hepsiburada kargoya verilmeyen ürün iptal edilir mi?

Yanlış adrese sipariş vermeniz durumunda Siparişlerim sayfasından sipariş verilen adresi, siparişiniz kargoya verilmeden önce değiştirebilirsiniz. Siparişinizi tamamen iptal etmek ve işlemi geri almak isterseniz siparişten hemen sonra Siparişlerim sayfasından iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kutusu açılan telefon iade edilir mi?

Paketi ya da ambalajı açılmış ürün internetten alınmış olabileceği gibi doğrudan mağazadan da alınmış olabilir. Kural olarak nereden alınmış olursa olsun cayma hakkı ileri sürülerek ürünün iadesi sağlanabilir. Fakat bazı istisnai durumlarda cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

You might be interested:  Soru: Adli Para Cezası Ne Kadar 2015?

Internet alışverişinde para iadesi kaç gün?

Cayma hakkı, tüketicilere satın aldıkları üründen 14 gün içerisindeki hiçbir koşula bağlı kalmadan iade edebilme imkânı sunar. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor Çiçek Sepeti?

İade edilen ücret, bankanıza bağlı olarak 1 – 10 iş günü içerisinde kartınıza yansımaktadır. Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade / iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır.

1 günlük telefon iade edilir mi?

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden en geç 14 (on dört) gün içinde mal/hizmet bedeli ve teslimat masrafları Alıcıya iade edilir ve 10 (on) günlük süre içinde mal/hizmeti alıcı iade etmekle mükelleftir.

Vodafone’dan alınan telefon iade edilir mi?

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim? Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazadan alinan ürün kaç gün içinde iade edilebilir?

Mağazadan satın almış olduğunuz ürünü şartlar sağlandığı takdirde iade edebilirsiniz. Bazı mağazalar 15 (On beş) gün içerisinde satın alınmış ürünü koşulsuz olarak aynen iade alırken bazı mağazalar 7 yedi gün içinde bazıları ise aynı gün koşulsuz olarak ürün iadesi yapmaktadır.

Hepsiburada dan sipariş nasıl iptal edilir?

İade süreci nasıl yapılır?

  1. İade talebi oluştur. Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğin ürünü bul ve Kolay iade et’e tıkla.
  2. İade yöntemi seç “Adresimden ücretsiz teslim alınsın” veya “Kargoya teslim edeceğim” seçeneklerinden birini seç
  3. Kargo kodunu not et.
  4. Ürünü teslim et.
  5. İadeniz onaylansın.

Hepsiburada dan sipariş kaç günde gelir?

Satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde 17.00’ye kadar, diğer satıcılarımızdan ise 12.00’ye kadar verilen siparişler 1-2 iş günü içinde teslim edilir. Belirlenen saatler sonrasında verilen siparişler ertesi gün işleme alınır ve teslimat süresi ertesi gün başlar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Eft Yapınca Para Hesaba Ne Zaman Geçer?

Hepsiburada da satıcıya nasıl soru sorulur?

Hepsiburada.com web sitesinde mağazalara doğrudan soru sormak mümkün değil. Hepsiburada.com’da mağaza soru sormak için herhangi bir seçenek yok. Yani siz bir ürünle ilgili satıcı mağazadan bilgi almak istiyorsanız bu mümkün değil. Mesaj bölümü SSS bölümü gibi yapılmış.

Parfüm iadesi olur mu?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 30(otuz) gün içerisinde internet mağazamız yetkilileri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz.

Turkcellden alınan telefon iade edilir mi?

turkcell.com.tr’den almış olduğunuz peşin/kredi kartı ile kontratlı/taksitli ürünleri, tüm yan ürünleri ile birlikte teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Değişim yapılamamaktadır.

a101 mağazadan alinan ürün kaç gün içinde iade edilebilir?

a101.com.tr internet sitemizden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizi teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde faturası ve orijinal ambalajı ile beraber iade edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *