FAQ: Ininal Kart Para Çekme Ne Zaman Gelecek?

Ininal para çekme var mı?

PTTMatik’ler ve banka ATM’leri* * Bu işlem sadece Visa logolu yeni ininal Kart’lar ile gerçekleştirilebilir. Bir yılda 500 TL nakit çekilebilir. Çekilmek istenen tutarın %1.15’i + 1,04 TL’sidir. Yani 100 TL çektiğin takdirde bakiyenden toplamda 102,19 TL düşer.

Ininal para ne zaman gelir?

Para aktarımı talimatı gerçekleştikten sonra, maksimum 15-20 dakika içerisinde para transferi karşı bankanın hesabına geçiyor. ininal kullanıcıları mesai saatleri içinde tüm bankalara gönderim yapabilirken, mesai saatleri dışında Akbank, Albaraka, Denizbank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halkbankası, QNB

Ininal karttan en fazla kaç TL çekilir?

Para yükleme ve harcama limitin aylık 1.250 TL ‘den 150 bin TL ‘ye yükselir. Nakit çekim limitin yıllık 500 TL ‘den 150 bin TL ‘ye yükselir.

Ininal kart nedir para çekme?

İninal Kart içerisinde bulunan bakiye ATM’lerden nakit olarak çekilebilir ve karttan bir yıl içerisinde en fazla 300 TL tutarında nakit çekebilir. İşlem ücreti olarak çekilen tutar üzerinden %1,15+1,04 TL çekim ücreti alınır.

Paycell karttan para çekilir mi?

Paycell Kart ‘ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kart bakiyenizi PKART BAKIYE boşluk kartınızın son 4 hanesini Turkcell abonesiyseniz 2255’e, değilseniz 0532 752 2255’e SMS atarak veya Paycell uygulamasından öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kıbrıs Para Birimi Stg Ne Kadar?

Ininal hangi ATM?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Halkbank ve Akbank ATM ‘lerinden yatırılabilir.

Ininal para transferi nasıl yapılır?

Diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir; IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.

Ininal kart nasıl aktif hale getirilir?

Eğer ilk kez ininal kart kullanıyorsanız;

  1. www. ininal.com adresinden YENİ HESAP butonuna tıklayınız.
  2. Açılan sayfada Adını, Soyadını ve E-Posta & Şifre bilgilerini doldur. ininal.com ve ininal Cüzdan uygulamasına girişte bu adımda belirlediğiniz e-posta ve şifreyi kullanacaksın.

Ininal kart kapanınca ne olur?

Kontör ya da dakika harcamadan, çağrı merkezlerinde sıra beklemeden ininal kartını başarıyla kullanıma kapattın. Kullanıma kapattığın kartın hesabında yer alan “Aktif Olmayan Kartlar” arasında listelenmeye devam edecek, bu sayede hem varsa kart bakiye bilgine, hem de kart hareketlerine erişmeye devam edebileceksin.

Ininal kartı kaç TL?

ininal Kart ‘a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart ‘ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL ‘dir. * ininal Kart aylık kullanım ücreti, kartta bakiye varsa alınır. Geçmişe yönelik kullanım ücretleri alınmaz.

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

Ininal Kart Nereden Alınır fiyat?

İninal kart başta D&R ve Migros olmak üzere çeşitli market zincirlerinden ve partner teknoloji mağazalarından satın alınabiliyor. Kartı market zincirinden ilk satın aldığınızda 30 TL ödüyorsunuz ve 25 TL’si kart içine yükleniyor, 5 TL de kart ücreti ödüyorsunuz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gardrops Para Çekme Isteği Inceleniyor Ne Demek?

Ininal nakit çekim limiti nedir?

ininal. Bir kullanıcı bir yıl içerisinde en fazla 500 TL tutarında nakit çekebilir.* MASAK mevzuatı gereği 1.250 TL limitli kartların aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 500 TL ile sınırlıdır.

Ininal sanal karttan para çekilir mi?

Evet, yeni ininal Visa kart ‘ındaki bakiyeyi ATM’lerden nakit olarak çekebilirsin.

Ininal Kart sahibi kim?

2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *