FAQ: Paraf Para Puanları Nerede Kullanabilirim?

Paraf para nerelerde kullanilir?

ParafPara kullanımı için üye işyerindeki pos cihazının Paraf ‘la uyumlu olması gerekiyor. Market alışverişinden uçak biletine, giyimden ayakkabıya birçok farklı sektörde yer alan işyerlerinde ParafPara ile alışveriş yapılabiliyor.

Paraf puan hangi petrolde kullanılır?

Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “OPET” yazılarak listelenebilmektedir. Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

Paraf puanlar ne zamana kadar geçerli?

2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek. Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek.

Paraf 50 TL indirim nasıl kullanılır?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce MARKET yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir. Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Paraf üstü nasıl kullanılır?

ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir. Kampanya Detayları: ParafÜstü uygulaması, Paraf üyesi işyerlerinde bulunan Paraf POS’undan yapılacak harcamalarda geçerlidir.

You might be interested:  Soru: Youtube De Para Nasıl Kazanılır?

Artan Paraf Para ne demek?

Artan ParafParalar, ekstre dönemi içinde yapılan ve banka tarafından belirlenmiş olan baremi aşan harcama tutarlarından kazanılacak ParafParalar üzerinden hesaplanır. Artan ParafPara uygulamasına bir defa SMS ile katılım yeterlidir. Harcama vaadi ve kampanyalardan elde edilen ParafParalar kapsam dışıdır.

Trendyol da ParafPara kullanılıyor mu?

Trendyol ‘da 30 TL ParafPara! 01-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Trendyol.com sitesinde ve mobil uygulamasında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk taksitli işlemde 30 TL ParafPara kazanılacaktır. Bir müşteri kampanya süresince en fazla 30 TL ParafPara kazanabilecektir.

Ne kadar paraf param var?

Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE, Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Paraf mobil nasıl indirilir?

Nasıl İndirebilirim? Paraf Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz.

Halkbank kredi kartı nasıl aktifleştirilir?

Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak “ Kredi Kartlarım / Şifre Üretme” seçeneğini kullanabilirsiniz. “Paraf MOBİL’e giriş yaparak “Kartlarım/Şifre Üretme” seçeneğini kullanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. 0850 222 0 400 Dialog’u arayabilirsiniz. Size en yakın Halkbank Şubesine uğrayabilirsiniz.

Paraf günü nasıl değiştirilir?

Her ay Paraf Günüm olarak belirlenen günde yapılan harcamalar, uygulamaya dahil olunan kampanya kapsamında değerlendirilir. Paraf Günüm uygulamasına dahil olduğunuzda, belirlediğiniz gün ve kampanya seçeneğini değiştirmek istediğinizde bu değişiklik taleplerinizi 0850 222 0 400 Dialog’tan verebilirsiniz.

Paraf kampanyalarına nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kısa Zamanda Nasıl Para Kazanılır?

Halk Bankası Paraf kredi kartı nedir?

Nedir? Yeni Paraf ‘ı artık tek başına hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Visa/MasterCard/AMEX/, yurt içinde Visa/MasterCard/AMEX/Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Paraf kart avantajları nelerdir?

Paraf ‘ın ayrıcalığı ParafÜstü ile ayda 25 TL’ye kadar indirim! Paraf ile tek seferde yapacağınız 150 TL’lik alışverişte ücretsiz park fırsatı! Paraf ‘tan kazanacağınız ParafParalar, Artan ParafPara uygulaması ile artık daha değerli! Kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz!

Paraf Business kart nedir?

Paraf Business, firma adına harcama yapan kişiler için geliştirilmiş özel bir kredi kartıdır. Yurt içinde ve yurt dışında, şirketinize ofis malzemesi alımından, iş seyahatlerinize ait konaklama masrafına kadar, iş yerinize ait harcamalarınızı, Paraf Business ‘ınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *