FAQ: Passolig Para Çekme Nasıl?

Passolig den para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Passolig den para nasıl çekilir?

Nakit avansınızı yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da Passolig İnternet Şubesi’nden anında çekebilirsiniz.

Passolig cüzdan nedir?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir.

Passolig hangi banka ile çalışıyor?

Aktif Bank | Bireysel | Kartlar | Passolig Banka Kartı

Nkolay hangi ATM lerde kullanılır?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM ‘ lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

Passolig ne kadar 2021?

Galatasaray Passolig fiyatı 2021 yılında 48 lira 50 kuruş olarak belirlendi. Bu fiyatı ödeyip kartlarını alan taraftarlar, formalarını giyip tribünleri doldurmayı sabırsızla bekliyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Ininal Karta En Az Ne Kadar Para Yüklenir?

Bir passolig ile kaç bilet alınır?

Kaç adet bilet satın alabilirim? Bir kişi kendisi ile birlikte toplam beş kişi adına (5 adet) bilet satın alabilir. Bilet satın alınacak tüm taraftarlarımızın passolig kart sahibi olması gerekmektedir.

Passolig kredi kartı hangi bankaya ait?

Size en yakın Vakıfbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin.

Passolig Cüzdan ile alışveriş yapılır mı?

İnternetten Alışveriş Yaparken Passolig Banka Kartınız Size Yeter! Kartınızda, alışveriş tutarı kadar bakiye bulunmuyorsa, para yükleme seçenekleri için tıklayınız. Passolig Kartınız ile 3 Kat Güvenli Sistem’i (3D Secure) destekleyen internet sitelerinde de güvenle ve hızla alışveriş yapabilirsiniz.

Passolig nedir ne işe yarar?

Passolig Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor! Passolig Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor.

Passolig banka kartı mı kredi kartı mı?

Spor ve eğlence dünyasının anahtarı artık elinizde! Türkiye’deki tüm stadyumlara girişi mümkün kılan Passolig Kredi Kartı, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *