Gano Excel’De Nasıl Para Kazanılır?

NASIL PARA KAZANILIR? İki şekilde para kazanabilirsiniz. 1. si ürün satışı yaparak: %15-%20 arasında kar elde edebilirsiniz. 2. si ekip çalışması yaparak: yeni distribütörleri kendi ekibinize katarak sizde kariyer hedeflerini gerçekleştirebilir ve tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz.

Gano Excel distribütör ne kadar kazandırır?

· Distribütör olduğunuzda Gano Excel ürünlerinin tamamı size %20 ila % 45 oranları arasında indirimli olarak alma ve perakende satış fiyatından en az % 20 en fazla % 45 oranında kar elde etme hakkına sahip olursunuz.

Gano Excel üye olunca ne olur?

Sisteme girdiğinizde Distribütör kariyerinden başlarsınız puanınız 2500 e ulaştığınızdan kademe atlar ve Direktör olursunuz ki bu sizin ağınızda dönen cironun %20 sinin otomatikman prim olarak size kazanç sağlaması demektir.

Gano Excel distribütör nasıl olunur?

Gano Excel ekibimize katılmak için formu doldurabilirsiniz veya Üye olmak için iletişim telefonundan bizi arayabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olalım. Sponsorunuz varsa lütfen görüşme talep etmeyiniz.

Gano Excel in sahibi kim?

Gano Excel, 1983 yılında Leow Soon Seng tarafından kurulan Gano Excel Industries Sdn. Bhd. bünyesinde üretilen kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, ev ürünleri, gıda takviyesi, kahve ve özel içecekler markasıdır.

You might be interested:  Yeni Doğan Çocuğa Ne Kadar Para Veriliyor?

Gano Excel neden yasaklandi?

Ganoderma Lucidum mantarının ‘kadınlık hormonu’ ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (DES) maddesini içerdiğini anlatan Çelik, ‘Bu maddeler, önceleri prostat kanseri tedavisinde kullanılmıştır. Ancak 2002 yılında ilaç olarak kullanılması FDA tarafından yasaklanmıştır.

Gano Excel distribütörü nedir?

Bhd. dünyanın dört bir yanında, sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan, köklü ve öncü şirketlerden birisidir. 1983 yılında atılan şirketin temelleri, 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda, 1995 yılında ”GANO EXCEL INTERNATIONAL” olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

Gano Excel ürünlerinde helal sertifikası var mi?

– Gano Excel caiz değildir.

Gano Excel kahve ne işe yarar?

GANOCAFE CLASSIC, Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı) özü ile orijinal kahveden harmanlanarak hazırlanan bir siyah kahvedir. Bu kahvemiz, aroma ve tat olarak klasik özellikteki bir kahvedir. Ürünün menşei Malezya’dır. Üretici firma Gano Excel’dir.

Gano Excel ne satıyor?

Gano Excel Türkiye katalog ürünleri arasında çay, bitki çayı, Türk kahvesi, filtre kahve, hazır kahve ve toz içecekler bulunur. Farklı damak zevkine sahip kullanıcıları için çeşitli aromalar sunan markanın çay seçenekleri dinç hissetmeye yardımcı olur.

Gano Excel sponsor kodu nasıl alınır?

Gano Excel Sponsor Kodu

  1. Üyelik işlemleri sponsor tarafından yapılmaktadır. Önce formu doldurmanız gerekmektedir.
  2. Sponsor kodu talep edince müşteri temsilcisi sizinle istediğiniz zaman sizinle iletişime geçecektir.
  3. Aşağıdaki kodlar ile sponsor kısmı kodu alanını doldurarak sizce ücretsiz şekilde kayıt olabilirsiniz.

Gano Excel zararları var mı?

Gano kahvesi çok tüketilirse çarpıntı yapabiliyor. Mide problemleri yaşayanlar için mide ekşimesine yol açabilen gano kahvenin, ölçülü tüketilmesi gerekiyor. Gano kahve zayıflamak için tek başına yeterli bir içecek değil. Kilo vermek amacıyla aşırı tüketimi sağlık problemlerinin oluşmasına neden olabiliyor.

You might be interested:  Borsada Para Nereye Yatırılır?

Gano Excel saadet zinciri mi?

yararlı bir bitkinin etrafında dönen ürünlerin olduğu saadet zinciri.

Gano Excel Türkiye kurucusu kimdir?

Gano Excel Turkey

Gano Excel Türkiye Kurucu Ortakları Sayın Ayça &Nahsan Şimşek ve Türkiye Başkanlık Takımları Gano Excel International’ın Avrupa’daki 20.yıl kutlaması için bugün saat 14.00 da The Theather Hotel Almelo’da olacak Bu muhteşem güne Avrupa’daki tüm distribütörlerimiz davetlidir

GANO sabun hangi ülkenin?

GANO şeffaf sabun Ganoderma lucidum özü, aloe vera ve papaya’dan üretilir. Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Malezya merkezlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector