Garanti Atm’Den Nasıl Para Yatırılır?

Garanti BBVA ATM’den Kartsız Para Yatırma Girişe tıklanır, para yatırma menüsü seçilir. Havale tuşuna tıklanır; hesap numarası ya da IBAN ile para yatırma seçeneklerinden biri seçilir.
Kartsız para yatırma işlemi nasıl yapılabilir? Kartsız işlem ile Garanti BBVA ATM’de Para Transferi / Yatırma adımına gelerek Paracard, Hesap numarası ya da Iban bilgileri girerek hesaba para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Kartıma nasıl para yatırabilirim?

Öncelikle ATM’deki “GİRİŞ” seçeneği seçilir. Kartsız İşlemler ana menüsünden “Hesaba Para Yatırma” adımı seçilir. Parayı yatıracak kişi, beliren ekran üzerinden kendi cep telefonu numarasını girer. Para gönderimi gerçekleşmesi istenen hesabın numarası ve “Şube Kodu” yazılarak “Evet” tuşuna basılır.

Garanti ATM den hesaba ne kadar para yatırılır?

Kartsız İşlem Limitleri

İşlemler Üst Limit
Para Yatırma 12.000
Kredi Kartı Borcu Ödeme 12.000
QR ile Para Çekme 5.000

Garanti Bankası hangi bankalarla ortak ATM?

Ücretsiz Ortak ATM Kullandıran Bankalar

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank.
 • Vakıfbank.
 • Ziraat Katılım.
 • Vakıf Katılım.
 • Ibana nasıl para yatırılır?

  IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

  You might be interested:  Erzurumspor'A Ne Kadar Para Toplandı?

  Ziraat Bankası ATM para yatırma nasıl yapılır?

  Ziraat Bankası ATM’lerinde para yatırma haznesinin önünde para yatırılabileceği ibaresinin yer aldığı etiket bulunmaktadır. Para yatırma etiketi görülen tüm ATM’lerden kartlı/kartsız para yatırma işlemi yapılabilir.

  Ziraat kartıma nasıl para yüklenir?

  Ziraat ATM’den Kartsız Genç Karta Para Yükleme: Kartsız bir şekilde para yüklemek adına giriş tuşuna bastıktan sonra “Para Yatırma” işlemleri menüsünden; TC kimlik no, telefon numarası ve sizden istenen diğer bilgileri girmeniz durumunda para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Ziraat Bankası para yatırma nasıl yapılır?

  1) ”GİRİŞ” tuşuna basınız, 2) Menüden Başkasının Hesabına Para Yatırma seçeneğini seçin. 3) TC Kimlik Numaranızı yazın. 5) Gelen onay ekranında, para yatırmak istediğiniz hesap numarası ve hesap sahibini kontrol ederek EVET tuşuna basın.

  Kredi kartından hesaba nasıl para yatırılır?

  Kredi kartından havale yapmak için:

  1. Eğer limitiniz varsa kredi kartı kullandığınız bankanın mobil ve internet şubesi, banka şubesi ve ATM, telefon bankacılığı ile EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  2. İnternet şubesi ve mobil uygulamadan hava için para transferi bölümünden havale butonunu seçiniz.

  Bankaya en fazla ne kadar para yatırılır?

  Tüm para birimleri için ATM’lerimizden günlük kartlı olarak toplam para yatırma limiti 100.000 TL’dir.

  İşlem Adı Günlük Limit
  Kendi Hesabına Döviz Yatırma (Dolar ve Euro) 19.000 TL ****
  Kendi Hesabına Para Yatırma 19.000 TL****
  Kredi Kartı Borç Ödeme 15.000 TL
  QR Kodla Para Çekme 5.000 TL

  Bir bankada ne kadar para vardır?

  ATM para çekme limiti günlük 1000 ₺ ile 7500 ₺ aralığındadır. Bankalar tarafından belirlenen bu limitler farklılık gösterebilir. Bankadaki hesap türüne göre de bu limitler değişkenlik gösterebilir. Ayrıca parayı ATM’den çekme şeklinize göre de bu limitler değişir.

  You might be interested:  FAQ: Nasıl Daha Çok Para Kazanılır?

  Garanti ATM’sinden ne kadar para çekilir?

  Günlük Para Çekme Limitleri

  Garanti BBVA ATM Diğer Bankalar
  Mastercard/Maestro Kart 5.000 5.000
  Visa/Electron Kart 5.000 5.000
  Kredi Kartı 5.000 5.000

  Hangi ATM para kesmiyor?

  Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

  Ortak ATM ne demek?

  Ortak ATM, herhangi bir bankaya ait olan müşterinin, bir diğer bankanın ATM’sinden işlem yapmasına olanak sağlayan hizmet olarak adlandırılır. Kredi kartı ya da banka kartı kullanılarak işlem yapılmasına olanak sağlayan ortak ATM para yatırma, para çekme ve kredi kartı borcu yatırma gibi temel işlemlere izin verir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector