Garanti Para Kart Ne Işe Yarar?

Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Paranın kartı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

Paracard Bonus limiti ne kadar?

Paracard Bonus’unuzun vadesiz TL hesabınıza bağlı olması halinde yurt dışında kullanabilirsiniz. Yurt dışında günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. Paracard Bonus’unuzla ayrıca, yurt dışında Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM’lerden bulunduğunuz ülkenin para birimi üzerinden para çekebilirsiniz.

Paracard Bonus yıllık ücreti var mı?

Paracard Bonus’la alışverişlerinizi yapar, eksik para üstü alma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Üstelik Paracard Bonus’un yıllık üyelik bedeli yoktur. Paracard Bonus’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş işlemi yapabilirsiniz.

Garanti Paracard Bonus Nasıl Kullanılır?

Kazandığınız bonuslarla da bedava alışverişin tadını çıkartırsınız. Üstelik Paracard Bonus’un yıllık üyelik bedeli yoktur. Paracard Bonus’unuzu yurtiçinde tüm ATM ve POS’larda, yurtdışında ise Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM ve POS’larda güvenle kullanabilirsiniz.

Paracard Bonus kaç günde gelir?

Kredi kartınız, başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Paracard Bonus Trink kredi kartı mı?

Trink diye ödeyip geçmek için banka kartınız Paracard Bonus Trink. ‘Vakit nakittir’ diyorsanız, sizin Paracard Bonus’unuz Paracard Bonus Trink. Paracard Bonus Trink banka kartı ile alışverişlerinizi ‘trink’ diye tek bir dokunuşla öder ve geçersiniz. Üstelik bonus kazanmaya da devam edersiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Az Parayla Çok Para Nasıl Kazanılır?

Garanti Bankası hesap işletim ücreti alıyor mu?

Hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında Garanti Bankası’nı sıkça görmenizin nedeni ise Igaranti uygulamasıdır. Bankanın bu uygulaması müşterilerine oldukça fazla avantaj sunuyor.

Garanti Bankası ücretsiz kredi kartı hangisi?

Bonus Flexi kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeden (aidatsız) Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus fırsatlarından yararlanın! Bonus Flexi ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti para Kart aidatı ne kadar?

Faiz ve Ücretler

Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Ürün Ücreti
Şeffaf Bonus 215,50 TL 15,00 TL
Şeffaf Bonus Gold 251,00 TL 15,00 TL
Şeffaf Bonus Platinum 282,00 TL 15,00 TL
Çevreci Bonus 215,50 TL

Garanti Bonus para nerede kullanılır?

Aklınızdaki bir çok şeye Bonus ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

 • Akaryakıt.
 • Beyaz Eşya.
 • Eğitim.
 • Elektronik.
 • E-Ticaret.
 • Giyim.
 • Mobilya.
 • Kazanılan bonus nasıl harcanır?

  Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus’la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus’la ödeyebiliyorsunuz.

  Internet alışverişinde bonus nasıl kullanılır?

  BonusFlaş (Daha Fazlası > Ayarlar > Kart ayarları > Internet Üzerinden Alışveriş) Ek kartlarınız ve banka kartlarınız da dahil olmak üzere tüm Garanti Bankası kartlarınız için TERCIH yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Tek bir kredi kartınız için onay vermek isterseniz ONAY yazıp kart son 6 haneyi 3340’a gönderebilirsiniz.

  Banka kartı ne kadar sürede çıkar?

  Bunun yanı sıra bankaların genel olarak kartları ulaştırma süreleri 1-2 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Eğer maaş kartı talebinde bulunmuşsanız bu durumda kredi kartına göre daha hızlı bir şekilde kartınızı teslim alabilirsiniz. Zira kredi kartlarında başvuru yaptıktan sonra incelemeler yapılmaktadır.

  You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kredi Kartına Nasıl Para Yüklenir?

  Onaylanan kredi kartı ne zaman gelir?

  Kredi kartı talebi onaylandıktan sonra kartın basım süreci başlar. İkamet edilen il ve ilçeye göre kredi kartının ulaşma süresi değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık 3 ila 10 gün arasında kredi kartı sahibine ulaşır.

  Garanti 1 bonus kaç TL?

  Kredi kartlarından yapılan harcamalara göre biriken puanlar, bankaya göre ve anlaşmalı üye iş yerlerinden harcama yapılmasına göre değişiklik gösterir. Örnek olarak; Garanti Bankası’na ait Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız 1 TL’lik harcamanız 100 Bonus puan değerindedir. 1 TL, 100 Bonus puandır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector